Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

da neotvaram novu temu, sad sam gledao maxtv oficielnu stranicu i izgleda da nemaju vise ponudu maxtv putem satelita na prenosivoj katici. dali je kome sta poznato o tome??
 
mislim da sam ipak ja upravu!!! sad sam pogledao taj link sto si postavio i nespominje se tu nigdje maxtv na prenosivoj kartici. taj maxtv na satelitu mogu naruciti samo hrvatski gradjani sa OIB brojem kojeg ja nazalost vise nemam. prije si mogao kupit maxtv bez da ti je trebao OIB (govorim iz iskustva)

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
cek malo pa ti si rekao da nema nigje za kupiti a ja sam ti stavio link gdje ima a nije bila rjec o cjeni.
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
pozz
imam vu solo se , maxtv ci i karticu koja je radila

sad sam ponove produzio , iz maxtv su mi javili da je kartica aktivirana,

kartica mi ne radi , moze bit da je do update kartice ,,

ako netko moze pomoci

unaprijed hvala
 
ja sam svoju kartu u samsung tv ubacio i u njemu je odradjen update za odprilike jednu minutu. na vuzero4K nije htio update napraviti. tako da ako imas kod sebe ili kod nekoga tu mogucnost za odraditi update to bi ti ja preporucio!!

pozdrav
 
hvala na odgovoru , ima li samsung tv internet i sat prikljucak

pozz
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
pozdrav imam problem veliki kupio sam sebi vu ultimo4k ali mi max tv sa modulom ne ocitava open pli image a na duo2 radi normalno jeli imao neko sa ovakvim problema i kako bi rijesio
 
Dali ima tko ovdje tko moze doc do Max Prepaid Kartice (FULL) sa CI+ Modulom?

Gjde i kako ga kupiti?
 
Zurück
Oben