Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

na koji si broj zvao zivota ti, ovo je za poludit. meni su rekli da se nemoze preko telefona produzit a kolega mi jucer otiso u hrvatsku poslovno i ja ga zamolio da mi on produzi kartu a njemu rekli da se ta karta moze samo putem telefona iz dijaspore produzit!!!
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

HT vinkovci, cim dodjem iz hrvatska budem ti poslao broj telefona na pm.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Imal ko da djeli maxtv preko oscam ili cccam?
Za mjenjanje imam HD+, Austria Sat, Mtv! Molim pn!
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Posto niko nenudi max tv mislijo sam sam uzet!
Dali je moguce samo karticu narucit bez modula,i dali radi u dreambox 800 hd clone? il kartica neradi bez modula koji nude?
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Zar nema nesto sto bi preko usb moglo modul i kartica se ustekat?
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

@Murati
Radi

Radi svaka Max Kartica u svakome njihovom modulu i u svakom njihovom resiveru. Nije Hardware Pairing
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

hm, kod mene radi maxtv njihov modul sa karticom u vu+solo , i u tv panasonic tx-l50etw60,
u drimboxu 800 hd nije htijelo
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Da probao sam licno. Ali, koliko ja znam njihov resiver se benore samo tako kupiti nego se dobije samo ako napravis max tv pretplatu na mjesecno placanje. Ja sam to bio napravio pa sam resiver zaminio za modul ali obrnuto mislim da nije moguce.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Prosle godine sam kupio Max TV sa modulom. Radi mi u Panasonic TV. Sad sam kupio Vu+ Duo2 pa bi htio znati ako u njemu radi. Dali Max TV koristi Pairing?
 
Zurück
Oben