Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

MaxTV preko CI-Modula

oberreiter

Ist gelegentlich hier
Registriert
15. April 2012
Beiträge
53
Reaktionspunkte
26
Punkte
18
Ort
Bayern
Evo napokon nece trebati vise receiver od t-coma da bi se moglo gledati MaxTV. :emoticon-0123-party

https://www.hrvatskitelekom.hr/televizija/maxtv-sat/cicam

Sada je jos samo pitanje dali ce se moci napraviti i neki CS preko dreamboxa i slicnih receivera.

Da li netko zna vec nesto vise?
 
AW: MaxTV preko CI-Modula

pa za sad se ceka polovina Augusta tad bih se trebalo znati vise
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: MaxTV preko CI-Modula

Prvo treba pokrenuti ovaj modul u E2,zasad radi samo u DMM 7020 HD i 8000HD..
Inace,sa modulom su se dobro zastitili od CS-a,no nije iskljuceno da drugacije radi ;)
 
AW: MaxTV preko CI-Modula

Što se tiče ove tematike, najviše informacija ima na našem forumu xxxxxxxxxxxxxxxx
Ako sam prekršio pravila sa linkom, ispričavam se
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: MaxTV preko CI-Modula

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Halo aspava
editirao sam tvoj post jer nije dozvoljeno reklamisanje drugih foruma.

§11: Werbung(Reklame)

Reklame za druge Forume nije kod nas dozvoljeno!ili moze ako je u vasem Profilu prekazano pod Hompejc,Signature u vasim Postovima koje prekazuju Reklamu takodzer nisu dozvoljene,za reklamiranje vasi stvari upotrebite odredzene stranice zato,mi nesluzimo kao prestavnik vasih reklama,i zato je ovo Pravilo dase postuje,svi Linkovi koji vode do drugih Foruma nisu dozvoljeni samo uslucaju daje to jedan Partner Forum od nas,svi drugi Linkovi ce biti od strane Forum Tima izbrisani...

nadam se da me razumes.pozz sony
 
Zurück
Oben