Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Rotor i DM800?

Crnagora94

Ist gelegentlich hier
Registriert
29. April 2009
Beiträge
89
Reaktionspunkte
16
Punkte
38
Zdravo prijateli

od jucer imam jedan DM800 za sat. Ali imam problem da podesim motor za nega. Nikako ka nemogu podesim Hocu da podesim: 13°E, 16°E i 19.2°E sateliti. Moze li mi neko pomogne kako da to podesim. Instalirao sam na nega Nabilo blackhole v0.12 i CCcam 2.1.4 i settings...

Hvala puno, pozz
 
AW: Rotor i DM800?

Pozdra
Jeli nemozes da mu uspajherujes pozicije .Ja imam dm 8000 isto sam se sa tim mucio ali sam uspeo da ga podesim,prvo moras ici na kanalsuhen pa tjuner da ga podesis koje sateite hoces da imas boras za svaki satelit izabrati opciju LNB1 ;vidi u knjigi od dreamboxsa tamo ti pise kako sve trebas da podesis.
 
AW: Rotor i DM800?

ja sam uradio kao u kinigu u dream, ali nece...neznam sta grijesim..je li mozda mozes da slikas kako si ti ubacio u tvoj box, pa onda sliku tu da uploadas? bas bi bilo super
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…