Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DM 8000 Tuner A/B

Crni

Hacker
Registriert
20. August 2009
Beiträge
329
Reaktionspunkte
54
Punkte
88
Ort
digital-eliteboard
Cao drustvo imam jedno pitanje juce sam preko blue-panel satelilites.xml erstellen za Amos 4.0w instaliro i od tada pod Tuner -Konfiguration samo pod
Port A je Astra 19,2
Port B hotbird 13,0
A pod Port C i Port D mogu samo da izaberem opet astru hotbir ili amos a meni treba kao sto je ranije bilo i eutelsat 16,0
onda sam sve izbrisao novi release od dreambox fleshovo onda image od dm 8000 i opet jedno te isto samo mogu ota 3 satelita da biram ni jedan drugi
da li neko zna u cemu je problem pozz i hvala unapred
 
AW: DM 8000 Tuner A/B

Trebao si da uzimas za sve 4 satelita,,,ako si uzeo samo za Amos automatski si izbrisao za ostale!!
Na novo ubaci listu !!
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: DM 8000 Tuner A/B

Hvala vam al stvar i jeste u tome sto ja ponovo skinem za ta 3 sattelita i kao fol pise da je instalirano a posle kod tuner jedno te isto nema nigde eutelsat 16,0
al hajd ok nesto sam zenznuo ali zasto nece kad ja sve izbrisem znate i novi release 3.2.1.nfi ubacim pa posle gemini 5.0 i na kraju jedno te isto to meni nije jasno
 
AW: DM 8000 Tuner A/B

Ja sam taj isti problem imao. Nisam mogao u konfiguraciju da ubacim sledeci satelit, pomoglo mi je samo flesovanje.
 
AW: DM 8000 Tuner A/B

Imao sam i ja isti problem i kao sto je Borko23 rekao pomoglo je samo novo flesovanje. Ili da jednostavno isprobas neki drugi IMAGE. Ja bi ti mogao preporuciti jedan od ova tri IMAGE koje sam ja isprobao, a to su Gemini 5,1 - Newnigma2 v3.2.1 ili Open PLI.

Pozdrav!!!!
 
Zurück
Oben