Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

problem dm800se i nettv aplikacija

AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Iphone5 ima vise problema,pokusaj sauvgarde,pa ga izbrisi potpuno,i ponovo instaliraj,ja sam na ovaj nacin sve rijesio,
pozdrav
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Sauvgarde,save ,sacuvati,pospremiti. Ja sam imao vise problema poslije update software.Neprekidno su blokirale aplikacije jedna za drugom itd. Ja sam ovako uradio:izbrisem potpuno iphone,naravno prvo sve sacuvam na icloude ili kompjuter,stavim ga na fabricke postavke,uradim update i ponovo vratim na iphone sto zelim;aplikacije,muziku,slike itd. Kod mene poslije sve super funkcionise,pokusaj i ti,

Pozdrav
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

SUUPER kod mene je to sve uspelo Hvala puno Sve izbrisao pa ponovo softwer instaliro i to je to HVALA JOS JEDNOM
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Pozdrav svima,
imam pretplatu za nettv na ipad-u,svaki puta kada otvorim player,njegov broj smp-xxxx se promijeni.Vise puta sam zvao nettv da mi aktiviraju player,svaki puta drugi broj je aktiviran.Isto se desava i na iphone-u.Rekli su mi da ce to pogledati ,i jos nista! Da li neko ima isti problem,ili da li neko rjesenje postoji?

Pozdrav...
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Jesi pokusao hard reset mozda je problem do uredjaj posto nisam cuo da neko ima taj problem. Ja imam ipad mini i nemam taj problem. Pozz
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Pozdrav,

rjesenje je da se u safari cookies stalno prihvataju."" Einstellungen/Safari/Cookies blockieren/Immer erlauben.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

pozdrav,
nije na zalost ni to rjesenje,ista stvar kao i prije.U pitanju je ipad2,na ipad3 to se ne desava,isprobano,sve ok.Vjerovatno je u pitanju hard reset,treba uraditi kao sto rece Siki78.

Uz put jedno pitanje,ne radi mi grand televizija ni sa jedne liste,probao na vise image,ni na jednom ne radi.Imam dm8000 original,Neewenigma2,v4.0.1,sve super radi,jedino grand televizija nece.Mozda neki plugin ili nesto nedostaje,.....mozda.
Pozdrav svima na forumu,dosta sam naucio,zahvaljujuci ovome forumu. Sve naj bolj u daljnjeme radu,.....

Pozdrav
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Zdravo momci. Do prije mjesec dana je sve super radilo kod mene sa referencom 1.0.1.0.0.0.0.0.0: ali opet se pojavio freez. Aktuelni OpenATV image koristim. Imam predplatu za pc. Referenca 4097.... Kod mene neradi. Upomoc
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Hvala bica. Image je aktuelan a komande preko telneta cu kasnije uraditi. Poz
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Mislio sam da je ok ali nije. I dalje koci. Uradjen je update kao i sve ostale komande preko telneta.
 
Zurück
Oben