Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

problem dm800se i nettv aplikacija

AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Neznam sta je vise u pitanju danas sam probao imam dve pretplate isti serveri...
Na jednom kljucu radi i ne staje na drugom svakih 30 sekundi pa sve tako..
Kljuc koristim samo ja ali sada je pitanje da oni kada aktiviraju moguce je da imaju bas puno pretplatnika pa su kljucevi identicni...
Ali opet to je samo pretpostavka..
Naravno to treba reklamacija direkno kod njih..
Problem je ovi sto prodaju nemaju bas veze kako to tacno funkcionise..
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Mozda da probam drugi server samo neznam koju ip da koristim. Jel imas koju ip-adresu za mene?. Pokusacu danas drugi image takodje.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Skini novu listu od juce postavio sam vise servera pa pokusaj..
Stavi d2 ili n3 na primer..
Server d2 ima najbolji ping ali voli ponekad da stane..
Pokusaj imas vise buketa pa stavi razlicite servere...
Zato ti kazem u novoj listi sam stavio razlicite severe pa probaj...

Srecno.

Bića
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Jeli istina ako gledam nettv preko smarttv i ujedno preko dreamboxa da koci signal? U listu za dreambox sam uneo kljuc od pc-playera. Kod mene odmah zakoci slika i na dream i na smarttv. Do interneta nije jer imam 100 mbit liniju.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Do skoro sam imo 2 pc-playera prijavljena i nije bilo problema kad se gleda istovremeno.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Radi samo klikni na natpis za novembar i automatski ako ne mozes na deb da skines imas sa web hosta..
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Pozdrav ,imam dm8000HD original,do sada sam gledao nettv plus bez problema,sve je super funkcionisalo.Zamijenio sam sa novom listom i nista vise ne ide.Sve sam liste probao,samo na jednoj ide info nettv kanal,i to je sve.Probao sam i vise image da zamijenim, takodje uzalud.Ima li neko isti slucaj ili neku ideju do cega bi moglo biti?
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Software update uradi ako ti je original box.
Sa Openpli radi, citaj malo dublje, poradi malo na listama....
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Hvala na odgovoru,original je box,trenutno pokusavam sa Openpli 4.0,probao sam sve liste,za sada nista,jedino jos da probam mijenjati refence na listama,pozdrav
 
Zurück
Oben