Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

problem dm800se i nettv aplikacija

AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Imas i liste za sat e2 kao i za nettvplus i iptv ubacis sve sa dreambox editorom i one sto ti ne treba brises preko daljinskog.
Za Ipad na primer imas i sf1,2 i info na androidu ih nema.
ako hoces svoju listu da sacuvas onda napravi jedan novi buket preko daljinskog i posle kopiras na primer SAT EPG buket i ubacis linkove u tvoj novo kreirani buket.
Tu menjas tvoj USER i IP od tebi blizeg servera ako ti ovi ne odgovaraju.
Pozdrav.

Bic@
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Pozdrav dobri ljudi, experti i zemljaci,

imam problem kao i većina koji se po prvi put javljaju u ovom forumu. Radi se o poromenama koje treba da se preduzmu u Bicinoj listi. Ovim putem se zahvaljujem „bicaveki" na listi. Očekujem da mi ukljuce aplikaciju za android a posle mi treba vaša pomoć da to sto je potrebno iscitam i ubacim u bicinu listu i konačno to sve ubacim u dream800.

Caos i do skorog javljanja : )
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Ok sada sam dobio prikljucak za nettvplus android ali bicinu listu koju mi je poslao ne mogu da skinem. Da li neko moze dalje da mi pomogne?

- - - - - - - - - -

Gde da nadjem u samsung s4 pass ili user sta vec treba da se iscita i kako da skinem listu sto mi je preko pn poslata?
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Funkcionise sve, mada mislim da trebas vise postova da imas da bi ipao pristup tom delu foruma..
pa se polako izbori i za to..
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Ok hvala,

ali malo je glupo jer sta ja da postujem kao amater, osim samo da kukam za pomoc ovde na forumu
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Pa zar niko ne moze da pomogne na ovom forumu ili je tema ugasena:emoticon-0179-headb ?
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Postavljene su vise verzija apk za android
koje ce vam olaksati posao...
@Siki ako je covek od poverenja daj mu pass za plugin ja ga slabo poznajem..
jos je slab sa postovima..
Novi update u nettvplus N1 SR,N1 SR HD,N1 HR,N1 HR HD,N1 BiH,N1 BiH HD
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Zdravo DRUGARI Treba mi pomoc iphon 5s nece da otvori nettv aplikaciju sa novim softverom 8.2 od iphone nezna
zbog cega a Imam uplaceno jos do krajem Februara 2015
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…