Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

problem dm800se i nettv aplikacija

AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Imas i liste za sat e2 kao i za nettvplus i iptv ubacis sve sa dreambox editorom i one sto ti ne treba brises preko daljinskog.
Za Ipad na primer imas i sf1,2 i info na androidu ih nema.
ako hoces svoju listu da sacuvas onda napravi jedan novi buket preko daljinskog i posle kopiras na primer SAT EPG buket i ubacis linkove u tvoj novo kreirani buket.
Tu menjas tvoj USER i IP od tebi blizeg servera ako ti ovi ne odgovaraju.
Pozdrav.

Bic@
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Pozdrav dobri ljudi, experti i zemljaci,

imam problem kao i većina koji se po prvi put javljaju u ovom forumu. Radi se o poromenama koje treba da se preduzmu u Bicinoj listi. Ovim putem se zahvaljujem „bicaveki" na listi. Očekujem da mi ukljuce aplikaciju za android a posle mi treba vaša pomoć da to sto je potrebno iscitam i ubacim u bicinu listu i konačno to sve ubacim u dream800.

Caos i do skorog javljanja : )
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Ok sada sam dobio prikljucak za nettvplus android ali bicinu listu koju mi je poslao ne mogu da skinem. Da li neko moze dalje da mi pomogne?

- - - - - - - - - -

Gde da nadjem u samsung s4 pass ili user sta vec treba da se iscita i kako da skinem listu sto mi je preko pn poslata?
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Funkcionise sve, mada mislim da trebas vise postova da imas da bi ipao pristup tom delu foruma..
pa se polako izbori i za to..
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Ok hvala,

ali malo je glupo jer sta ja da postujem kao amater, osim samo da kukam za pomoc ovde na forumu :(
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Postavljene su vise verzija apk za android
koje ce vam olaksati posao...
@Siki ako je covek od poverenja daj mu pass za plugin ja ga slabo poznajem..
jos je slab sa postovima..
Novi update u nettvplus N1 SR,N1 SR HD,N1 HR,N1 HR HD,N1 BiH,N1 BiH HD
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Zdravo DRUGARI Treba mi pomoc iphon 5s nece da otvori nettv aplikaciju sa novim softverom 8.2 od iphone nezna
zbog cega a Imam uplaceno jos do krajem Februara 2015
 
Zurück
Oben