Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dream Box 800 HD PVR clone-No ca found

trupale

Freak
Registriert
4. Februar 2009
Beiträge
233
Reaktionspunkte
29
Punkte
88
Imam problem sa Resiverom posle pogresnog imaga ne mogu vise da nadjem pravi image. Pojavila se greska No ca found. Uspem preko Dream up da ga pokrenem ali uvek pogresan Image. Izbaci uvek neku gresku. Otvorio sam da pogledam koja je SIm card i pise oznaka VTOO 8913. Nisam uspeo nista slicno da nadjem na netu. Ima li neko neku ideju?
 
tebi je ssl u pitanju te oznake nisu mi poznate.
Neznam koji si image ubacio ali za pocetak pocni sa orginal i pre ubacivanja image ubaci i secondstage_dm800hd_84

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

Za te boxove pretezno su orginal ili sa sim 2.0.1,i ferrari

Samo trebas strpljenja vratices ga u zivot kada nadjes pravi bootloader i image.
Ja sam se zezao sa jednim 2 dana jer me je tip ubedjivao da je sim 2.0.1 i sve tako.
Ubacio sam i orginal i sve ti se prikazuje CA_NO_FOUND
Sve je do second stage..
Na kraju sam ubacio ssl88 za ferrari i odma posle restarta se pojavio ferrari logo na oled displeju.
To jeste problem jer neznas koji je tacan sim.
ovaj sto sam radio je bio skroz beli nista nije na njemu pisalo..
Ali je proradio sto je bitno.
 
Zurück
Oben