Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

problem dm800se i nettv aplikacija

AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Zdravo Drugari,

treba pomoc!!! :emoticon-0106-cryin

Probao sam da ubacim listu na Newnigma 4, Openpli 4, na Openpli 3 i onda restart. U Bouquet nista!?

Koristim iDreamX3 i Textedit na Mac.

pozzz Miki
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Druze je li ti pise na pocetku liste
#NAME .....
kad prepisujete listu nezaboravite da stoji ime buketa pre toga ili prepisite bicinu komplet listu i mora da pokaze buket.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

@Siki78

promenio sam ime buketa ... restart na openpli 3.0 ...buket prazan!

otvorim iDreamX ...kliknem na buket ..onda na iptv od zwischenablage einfügen ..kanali se pojave ali nema slike :emoticon-0106-cryin:emoticon-0145-shake:emoticon-0179-headb

na listi sam ubacio ip i kljuc. treba mozda jos nesto?

pozdrav Miki
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

instalirao sam net tv aplikaciju i pustili su mi je u funciju
kako da izvadim iz nettv android aplikacije kljuc za listu od bice
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Pozdrav Drugari.
Posle duzeg vremena. eto mene opet na forumu....,naravno sa problemom:).
Koristio sam Nettv plus na ITX boxu. 5 dana posle produzetka pretplate pokvario se box.Odneo na reklamaciju,rekli da je box star i da nemam garanciju!?
Ubedjivali me da uzmem Motorolu box,naravno da ponovo platim 120€ i da se ponovo vezem ugovorom na dve godine. Naravno da mi to nije palo ni na kraj pameti( i ovako stalno prekidalo i kocilo).
Elem da ne duzim:
Video sam na njihovom sajtu Player za dreambox , i naravno skinuo i sve zabrljao. Setio se ovog sajta,pa resio da procitam i da resim Problem.
Jedino sto sam uspeo, posle 4-5X citanja svih 79 strana je da napravim BUQUET i da udjem u risiver preko Ip adrese.
Totalni sam laik, i ne vidim nacin kako bez pomoci da resim problem. Izrazi Koje sam ovde citao su mi dosta nejasni, i napominjem da sto vise citam sve sam dalji od resenja...
Nadam se da ima dobrih ljudi koji bi zeleli i hteli da pomognu.

Box je 800HD se clon,Ferrari sim, Newenigma2 3.2.2
Izvukao sam iz starog ITX boxa(slikao): Box Id,serijski broj,MAC adresu,Datum isteka,Kljuc i Server.
Nadam se da ce nesto od ovog gorenavedenog pomoci:(.
Ako nista ne bude od DB,ja cu da uzmem TV Player i gledacu preko PC-a dok ne istekne pretplata....
Nije bas najsrecnije resenje,ali greota da propadne 7,5 meseci pretplate.

Hvala svima unapred na pomoci,ako uopste ima pomoci za moj slucaj.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Procitaj post iznad Broj 781 od kolege Biljan i mislim da ce ti biti onda dosta jasnije,ako ne uspes javi se na PN pa ce mo srediti problem


Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Odgovori mi molim te da li je to cela lista? ima li negde Bicina lista,i da li treba samo copy-paste?
prvo snimim u pc,pa promenim user i ip(stavim ip od Dm 800Hd se?),pa to kopiram u dreambox,u BUQUET koji sam napravio(Nettv Plus)?
Uff blizu sam:)
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Veliko hvala Sonyboys i Bici na trudu i strpljenju samnom! Na kraju sam prebacio nettv na pc. Trebao je covek preko koga dobijam liniju da mi da pass od boxa,sto nije ucinio... pustio mi umesto toga gss preko buketa 3 meseca kao test,koji moram da priznam da lepo radi. Sada imam i na pc i na boxu odprilike isto. Videcemo kad mi istekne pretplata sta cemo dalje. Ispostavilo se da mi je Bica komsija,pa cu ostati sa njim u kontaktu. Veliko HVALA jos jednom Sonyboy i Bici.

Gesendet von meinem LG-E975 mit Tapatalk
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

@IMOTA
Imas vise varijante!
preko buketa sto je jako dobro..
Preko media pleyera..

Kada budes procitao nekoliko stranica za nettvplus na forumu znaces mnogo vise..
 
Zurück
Oben