Quantcast
Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

problem dm800se i nettv aplikacija

AW: problem dm800se i nettv aplikacija

drustvo hvala svima za pomoc a pogotovo sikiju78 pozz
dali zna neko kako mogu da prebacim picone na usb ili hdd sada su mi na boxu ali mi box malo koci odnosno kasni kad menjam program
i dali ima neko picone za net tv plus velicina 220x132
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Postavi ordner picons na usb ili hdd i tu ubaci svoje picon. Velicina je standard 100x60 ako vam treba neka druga velicina moracete sami da obradjujete posto to iziskuje mnogo vremena a sigurno da honda ne moze za svakoga posebno njegovu zeljenu velicinu da napravi. Pozdrav
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

hvala ali kada promenim velicinu picona ne pokazuje ga na lcd display i ako je u enigma2/piconx a druge od sky ili od obicne programe pokazuje
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

koji je najbolji image za dm800hd za nettv plus par sam hi probao svi blokiraju nakon pola sahata
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Hallo
Zna nekoj sa koj image radi nettvplus aplikacija?
Stara aplikacija ne radi vise. Pise service not available.

Imam Dm800se sa newnigma 4.0 oe 2.0

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Samo za User i Pass mi treba nettv aplikacija.
Ako neko ima drugo resenje onda super.

Pozz

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

instalirao sam net tv aplikaciju i pustili su mi je u funciju
kako da izvadim iz nettv android aplikacije (sony xperia Z) user name nije kao na aplikaciju za komijuter nema nigde da pise box info
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

zdravo ljudi citao sam ovo ovde malo ali nista ne skontam imam clone 800hd i image newenigma2 v3.3.2 i instalirao sam onaj 0.8 nece nikako dolazi non stop cannot import name cbptools a ako instaliram onaj stari isto nece ali nisam nesto najboliji u tome dali moze neko da mi detaljno obijasni kako i sta da radim ? hvala u napred i veliki pozdrav
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Zdravo Mario,

1. skines listu nettv
2. promijenis u listi user sa tvojim kljucem.
3. ubacis listu u tvoj buket.
4. restartujes i uzivas.

Pozzz
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

zdravo momci,
dali moze neko da mi pomogne?
ubacio sam novi image na dm800se Newnigma2 v4.0.8
Kako da skinem listu i i kako da je ugradim?

pozz Miki
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Napravis sa daljinskim ordner Nettv+ ili nesto slicno. Onda sa nekim ftp programom udjes pod etc/enigma2 tude nadjes userbouqet.ime otvoris kopiras od kolege Bice listu, pospremis i box restartas. Prije toga moras najbolje sa Notepad++ na listi zamijeniti user i ipadresu. Pozdrav

Gesendet von meinem texas istruments TI-82STATS mit Tapatalk 4
 
Zurück
Oben