Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

MaxTV CI+ i Org. Karta

AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

da se ja vratim na temu, kolko sam te ja shvatio @amazona ti tvrdis da cu moc moju HD+ kartu dalje normalno sharen i paralelno sa njom gledat maxtv sa njihovim modulom.treba li mi neki poseban emu ili neki poseban config ili mogu jednostavno instalirat naprimjer cccam 2.3.0 i to ce radit kako sam opisao gore???
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Mozda budes trebao feed instalirati da mozes stvari skidati. Na image netrebas nista radit.pozzz

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Ok, hvala. Kad dodje maxtv karta (ako nebude problema poslje uskrsa) pa ako bude kakvih problema javim ti se. Pozdrav!!

Gesendet von meinem CINK PEAX 2 mit Tapatalk
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Ako trebas maxtv kartu sa modulom mogu ti ja nabaviti. Netrebas cak ni adresu iz hr.ok nema problema javi se. Pozzz

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Cucemo se onda danas posljepodne, sad sam na poslu pa nemam bas tako puno vremena.

Gesendet von meinem CINK PEAX 2 mit Tapatalk
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Ok

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Jos jedno pitanje u vezi GigaBlue 800 se, ako sam dobro vidio on ima dva ugradjena citaca karti i jedan ci utor, ili se mozda varam.....??

Gesendet von meinem CINK PEAX 2 mit Tapatalk
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Da ima dva citaca i jedan ci utor.

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

kao sto sam vec pisao nisam se bas usrecio sa gigablue hd 800 se glede maxtv pa reko da pitam kakvo je stanje kod VU+ Solo² recivera jer sam se nesto jako zagrijo za ovaj reciver. jest da kosta vise nego sta sam planirao potrosit al kako citam da je podrska odlicna a sto se samog hardwera tice koji je ugradjen u taj reciver netreba se puno pricat!!
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Ja koristim VU + DUO2 modul od maxtv radi. Ali i na solo2 radi navodno jos bolje. Pozzz

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Jel ti imas samo MaxTV ili imas jos neke karte u internim slotovima. Kod mene u gigablue nije moglo istovremeno da radi cs sa HD+ i sa HRT kartom i MaxTV sa modulom. Samo jedno ili drugo pa sam ga zbog toga i vratio.

Gesendet von meinem CINK PEAX 2 mit Tapatalk
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Imam maxtv modul i jos tri karte i sve radi uredno.

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Ja koristim VU + DUO2 modul od maxtv radi. Ali i na solo2 radi navodno jos bolje. Pozzz

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

I ti mislis da sa VU+ Solo2 radi MaxTV??? Ako ga kupim a nebude radilo kako valja ima zena da me skalpira!!! ;-)

Gesendet von meinem CINK PEAX 2 mit Tapatalk
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Pozzz Narog_n da nebi bilo problema sa zenom evo popisa na kojim Reziverima i TV PRIJEMNICIMA radi maxtv modul:

* 100% kompatibilnost i pozdanost u radu zasad TESTIRANO na ;*

Satelitski prijemici
1.Dreambox DM 8000HD/7020HD
2.VU+ Solo/Solo2/Duo/Duo2/Uno/Ultimo
3.Golden Media 9080/Unibox 2/HyperCube
4.Opticum 9600 Prima
5.**solo HD
6.Opticum X110TS / X406p CI HD
7.Amiko STHD-8840/SHD-7900/SHD-8000
8. GigaBlue HD 800UE/800SE/QUAD
9. AB Cryptobox 550HD
10. IP*Box 9000
11. Medion MD28004/P24009
12. Topfield TF7700HSCI/SBP-2001CI+
13. Clarke Tech 3100HD/4100HD
14. Alma HD2220/2230

TV
1.Grundig_32 VLE 8130 WL*
2.LG 37L M620S*
3.Samsung UE40ES6710S*
4.LG 47LM860V*
5.Philips 46PFL55007K*
6.LG 32 LV579S
7.Samsung F8000 serija
8. LG LW650S
9. Panasonic TX-P60ZT60E*

+ svi prijemnici sa oznakom CI+



Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…