Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digi Kartica u Dreamboxu

teco1

Ist oft hier
Registriert
28. Januar 2011
Beiträge
115
Reaktionspunkte
0
Punkte
16
Jeli itko od vas ima digi Karticu u Dreamboxu da mu radi bez nekih vecih problema.
U mene nekada radi dva, nekada jedan dan, nekada ni jedan cjeli dan. Moram restartati cccam i oscam da bih ponovo proradila. Ovog tipa sto mi je to sredio da radi, nemogu vise da dobijem. koliko sam skuzio i koliko se razumijem, da mi ta kartica radi u oscamu i otvorijo mi je neki port 90 na Fritzboxu. Bio bih sahvalan kada bi mi netko mogao da pokaze kako kod njega radi digi Kartica, da uporedim sa svojom configuraciom.
unaprijed velika hvala svima na pomoci.
 
AW: Digi Kartica u Dreamboxu

koja je karta?1880 ili1802!!!ako je 1802,ona bolje radi na oscamu i ne bi trebalo da imas te probleme!osim ako nije nesto dobro podeseno!a,ako je 1880 ona na oscamu nece bas najbolje da radi,i desava se tako nesto kao sto si opisao!nju treba sa sboxom pokrenuti!ja imam 1880 i radi na dreamboxu i sbox kao podmazana!imam oko 30 n linija razdeljenh i radi bez seckanja i sta ti ja znam! i ne kaze se "da BIH ponovo proradila"vec"da BI ponovo proradila"!!!
 
Moguce da ti se blokira oscam. Koji dreambox koristis?
ZA DM500S ima script koji proverava rad oscama, i ako je blokiran resetuje ga.
 
AW: Digi Kartica u Dreamboxu

Kartica je 1880 i radi u dreamboxu 800HD
Ako je u tebe isto1880 i isprobano to sa sbox, imali igdje kako se podesava to
Znam ja da je bi a ne bih hahahah, ali u frcisam nesto pa neznam vise gdje mij d.... a gdje glava, a kamoli kako se sta pise ;-).

Majstori hvala na odgovorima, ako netko zna kako se to podesaje ili gdje pise sa s box, neka javi, a ja cu sada da pokusam nesto da pronadjem u netu.
 
AW: Digi Kartica u Dreamboxu

ajde vidi po tom netu,ako ne nadjes nista,a verujem da neces,onda se obrati ponovo!
 
AW: Digi Kartica u Dreamboxu

@paradox

Prijatelju trebat cemi tvoja pomoc!!!
sto se tice sbox nisam bas nista naso, imaju neki scripti koji provjeravaju oscam al nebi experimentiro.
Ako ima negdje neko uputstvo moze biti i na njemackom jeziku, molimte posalji mi,
Kako da to napravimo???
pozdrav
 
AW: Digi Kartica u Dreamboxu

O.K.
Prijatelju kao prvo puno ti hvala na uputstvu i informaciji. Za mene to zvuci malo komplicirano, nemam bas jos puno iskustva u tome i zato morat cu sacekati jos malo, dok mi dodze jedan prijatelj koji se bolje snalazi u tome , da nebi stogod pokvario :D . Cim isprobamo javim ti.
Pozdrav
 
Zurück
Oben