Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

MaxTV CI+ i Org. Karta

AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

da se ja vratim na temu, kolko sam te ja shvatio @amazona ti tvrdis da cu moc moju HD+ kartu dalje normalno sharen i paralelno sa njom gledat maxtv sa njihovim modulom.treba li mi neki poseban emu ili neki poseban config ili mogu jednostavno instalirat naprimjer cccam 2.3.0 i to ce radit kako sam opisao gore???
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Mozda budes trebao feed instalirati da mozes stvari skidati. Na image netrebas nista radit.pozzz

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Ok, hvala. Kad dodje maxtv karta (ako nebude problema poslje uskrsa) pa ako bude kakvih problema javim ti se. Pozdrav!!

Gesendet von meinem CINK PEAX 2 mit Tapatalk
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Ako trebas maxtv kartu sa modulom mogu ti ja nabaviti. Netrebas cak ni adresu iz hr.ok nema problema javi se. Pozzz

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Cucemo se onda danas posljepodne, sad sam na poslu pa nemam bas tako puno vremena.

Gesendet von meinem CINK PEAX 2 mit Tapatalk
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Jos jedno pitanje u vezi GigaBlue 800 se, ako sam dobro vidio on ima dva ugradjena citaca karti i jedan ci utor, ili se mozda varam.....??

Gesendet von meinem CINK PEAX 2 mit Tapatalk
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Da ima dva citaca i jedan ci utor.

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

kao sto sam vec pisao nisam se bas usrecio sa gigablue hd 800 se glede maxtv pa reko da pitam kakvo je stanje kod VU+ Solo² recivera jer sam se nesto jako zagrijo za ovaj reciver. jest da kosta vise nego sta sam planirao potrosit al kako citam da je podrska odlicna a sto se samog hardwera tice koji je ugradjen u taj reciver netreba se puno pricat!!
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Jel ti imas samo MaxTV ili imas jos neke karte u internim slotovima. Kod mene u gigablue nije moglo istovremeno da radi cs sa HD+ i sa HRT kartom i MaxTV sa modulom. Samo jedno ili drugo pa sam ga zbog toga i vratio.

Gesendet von meinem CINK PEAX 2 mit Tapatalk
 
AW: MaxTV CI+ i Org. Karta

Pozzz Narog_n da nebi bilo problema sa zenom evo popisa na kojim Reziverima i TV PRIJEMNICIMA radi maxtv modul:

* 100% kompatibilnost i pozdanost u radu zasad TESTIRANO na ;*

Satelitski prijemici
1.Dreambox DM 8000HD/7020HD
2.VU+ Solo/Solo2/Duo/Duo2/Uno/Ultimo
3.Golden Media 9080/Unibox 2/HyperCube
4.Opticum 9600 Prima
5.**solo HD
6.Opticum X110TS / X406p CI HD
7.Amiko STHD-8840/SHD-7900/SHD-8000
8. GigaBlue HD 800UE/800SE/QUAD
9. AB Cryptobox 550HD
10. IP*Box 9000
11. Medion MD28004/P24009
12. Topfield TF7700HSCI/SBP-2001CI+
13. Clarke Tech 3100HD/4100HD
14. Alma HD2220/2230

TV
1.Grundig_32 VLE 8130 WL*
2.LG 37L M620S*
3.Samsung UE40ES6710S*
4.LG 47LM860V*
5.Philips 46PFL55007K*
6.LG 32 LV579S
7.Samsung F8000 serija
8. LG LW650S
9. Panasonic TX-P60ZT60E*

+ svi prijemnici sa oznakom CI+



Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
Zurück
Oben