Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Dreambox 800 HD

AW: Dreambox 800 HD

Tung Bessat
Po problemi eshte te dreamboxi
Une kam qe nje vite dreambox 800 hd dhe asnjeher nuk jan hapur kanalt HD te digitalbit,kam lexuar shum se hapen po une skam mundur ti hap keto kanale,nese dikush me thot ketu se hapen ateher ju lutem tregoni si mund te hapen keto kanale,vetem mos me thuani se e ka fajin ai apo ky,shkurt pershkruani menyren e hapjes,thjesht nuk mendoj se me spekullime i ndihmohet dikujt.
 
AW: Dreambox 800 HD

tung kodiak,
si ka then edhe tonny se tash ne momentin nuk haben por deri tash jane hapur por jo me cccam por me mbox
 
AW: Dreambox 800 HD

tung kodiak,
si ka then edhe tonny se tash ne momentin nuk haben por deri tash jane hapur por jo me cccam por me mbox


Qe hapen me Mbox kam lexuar , mirpo me dreambox dhe cccam nuk jan hapur ndonjeher, ky eshte forum dhe gjithkush shpreh mendimin e vet , ata qe mendojn ndryshe ju kisha lut qe te tregojn se si hapen keto kanale, besoj se do te ju kishim dit per faleminderit.
 
AW: Dreambox 800 HD

Pershendetje per momentin nuk po bane
po kure te vije koha qe te shkojne une dot lajmeroj
por nuk i dihet se kure me duket se do te zgjase nje kohe
 
AW: Dreambox 800 HD

Pershendetje per momentin nuk po bane
po kure te vije koha qe te shkojne une dot lajmeroj
por nuk i dihet se kure me duket se do te zgjase nje kohe


Dicka e kam tonny,
Ti thaun se e ke pas dhe problemi esht tek DM,
por ty te kam pas shkruar dhe me par qe te me beje nje foto por ajo nuk me erdh kurr dhe esht pak e cuditshme por nese,
dhe dicka ne se nuk ben apo ben ajo mvaret nga Kaon dhe jo DM se pa ate DGA HD nuk hapet.
 
AW: Dreambox 800 HD

Po une te tregoj se si ka qene dhe si eshte puna sa per foto e kame ne hendy po nuk e kame dergue
sa per ku qendron problemi e di une shume mire Jo vetem te Kaon por te karta ( qe eshte e martume me kaon )
por edhe ki problem do zgjidhet , por sic e tash duhet kohe
 
AW: Dreambox 800 HD



tonny spo thua nje gje te re lal,
po me tregon sikur spo i di keta gjera
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…