Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dzien Dobry :)

AW: Dzien Dobry :)

Hi!


@czutok ty pieronie, psujesz nam przedswiateczny czas.:D Nie dziwuj sie jak ja i anton1963 pod twojimy dzwiamy stac bedziemy pieronie:emoticon-0178-rock:
 
AW: Dzien Dobry :)

sigi , jo jest taki naladowany ze jak nie bedziecie z kistom gozoly na leb to chyba wos pogonia

staro mi moje geile auto rozdupcyla :365:

coprawda nie byla schuld , ale ku.....a moje auto !!!!!!!!!
 
AW: Dzien Dobry :)

tera jeszcze mi ten stres z versicherungami , warsztatami potrzebny :emoticon-0179-headb:emoticon-0179-headb:emoticon-0179-headb

juz dzwonilech do versicherungu i zapowiado sie zajebisto impreza na swieta :emoticon-0179-headb
 
AW: Dzien Dobry :)

Jung bin mit 5 jahren rüber gekommen also keine szkola besucht :D bevor ich google übersetzten lasse frag ich lieber in deutsch :D
 
AW: Dzien Dobry :)

Hi!

o k...a to mosz problem. Ale nie jestes som, bo mojej kobity auto tez poszol w żić. I to drugiroz w tem roku. Chyba wezma jeden pyrlik a beda z göry go ciepac a pozniej po calej robocie tylko słepać bede.....
 
AW: Dzien Dobry :)

digi , in ein Deutsches würd ich NIE im leben kaufen , es reicht das ich den arsch... mein Geld schon gebe
 
AW: Dzien Dobry :)

Kann dann nur japaner sein :D ^^ Aber frau okay das ist das wichtigste!!! Scheiß auf die kiste kaufst einfach neues :D
 
AW: Dzien Dobry :)

Witam Slazakow
Jak przygotowania do Swiat?? A moze wszyscy juz w Polsce sie szykuja Ja jeszcze kilka kabelkow mam podlaczyc i swietuje
Wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim zdrowia bo mysle ze reszta ok oraz by ten Nowy Rok byl dla was najlepszy
Pozdrawiam wszystkich z Rzeszowa
Stachu
 
Wesolych Swiat

WESOLYCH SWIAT

W tyn wiecór sie wszyjscy gromadzą przy stole
ślązoki,poloki i inksze gorole
i matka i łojciec z bajtlami przy boku
i starzyk z ołmą przy żyleźnioku.

Niech śwynty Mikołaj na puklu w miechu
przyniesie Wom szczynście i kupa uśmiechu.
zdrowia i ciepła nawet w śnieżyca
tego wszystkigo Wom w Święta życa.
 
Zurück
Oben