Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dzien Dobry :)

AW: Dzien Dobry :)

tak patrze to sami piecdziesieciolatkowie tylko jeszcze pozartuja Reszta to chyba tylko zapie..............la caly czas w pracy i w domu
 
AW: Dzien Dobry :)

za miesiac 63 i kryka stoi, jeszcze ale jak dlugo
 
AW: Dzien Dobry :)

jak zacznie opadac to som takie niebieskie cukierki , i kryka bedzie zas stola :thank_you::dfingers::whistle2::emoticon-0136-giggl:DDD:DDD:DDD:DDD

mysla ze jeszcze dugo tych bonbonow nie bedziecie potrzebowac :emoticon-0105-wink:
 
AW: Dzien Dobry :)

Jo,jo Hahahahaha Przypomnialem sobie ze ostatnio w sklepie podchodzi do mnie znajomy i do "Czesc mlody"No bardzo mnie zaskoczyl ale mu podziekowalem za komplement
Nawijasem mowiac i patrzac na twoj awant to jestes jeszcze mlody i masz zdrowe odruchy
U nas sie mowi ze jak sie na mloda dziewczyne oglada to sa to poprostu zdrowe odruchy
 
AW: Dzien Dobry :)

Anton , powinno sie pisac stare h----e, ale pisownia z c----e, wymyslila liga kobiet zeby byl dluzszy
 
AW: Dzien Dobry :)

no no czutok ty jeszcze do tych modych nalezysz,to sigi poczebuje juz kryka,ale najwazniejsze ze mu jeszcze stoi :emoticon-0178-rock:
 
AW: Dzien Dobry :)

Hi!

kaj Anton jeszcze nie trza mi kryka. Wiecej, to baby bym chciol bo rypac moga kazdy dnia a moja tygo to niechce...
 
AW: Dzien Dobry :)

Witam,kiedys jak bylem mlody to zeby sie wylac musialem malego pod dyszel od furmanki wkladac ,zeby sobie w oczy nie nalac,a teraz musze na dyszlu klasc,zeby sobie do butöw nie nalac.
Pozdrawiam
 
AW: Dzien Dobry :)

jak jo byl mlody to zech z baby zloz po 2 dniach. Nie bo nie moglech wiecej j----c, tylko musiolech isc na kibel,
a teraz wiecej siedza na kiblu jak na babie. Czasy sie zmieniaja.
 
AW: Dzien Dobry :)

sorry ze pytam i wom zawodzom , ale czy to normalne ze z wiekiem kolo 50 i wiecej ino o swoim h..u sie pisze ?? :emoticon-0105-wink::D

jo myslol ze my som w rubryce ; "dzien dobry" a nie w " fto potrzebuje wiagra i jak wysoko albo dugo mi kut...s stoi "

mysla ze mogemy przejsc do poruwnywania h...a na PN. a tukej zacznemy zas normale zeczy pisac , bo niestety ale forum nie jest ino do naszych pierdol

Pozdro
 
Zurück
Oben