Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dzien Dobry :)

AW: Dzien Dobry :)

no ja , dyc z mojom zawsze po franzusku w becie robia i godom :dfingers::dance3::whistle2::emoticon-0136-giggl:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD

edit
sigi , u mie dzisioj mniej wiecej tak samo wyglado , caly dzien sypalo i z tego co widza dalej sypie
jak do rana nie stopnieje to zrobia fotki i wstawia tez :good:
 
AW: Dzien Dobry :)

Hi!

mieszkom na schwäbischer Alb, navi pokazuje 745 m. Juz tu trzynoscie lot mieszkom ale o tej porze tyle jeszcze sniegu nie bylo.
 
AW: Dzien Dobry :)

@elektron1234
moje dziolchy w szkole sie uczom po franzusku , ale czy ci pomuc bedom umiec to raczej nie wieza , dopiero 2 rok majom franzuski

albo onkel Google ci pozostaje

cza miec humor , bo czasami jakies ...... na forum ci umiom dzwignac cisnienie , bo myslom ze bez nich zodne forum by nie dzialalo , no ale niestety czeba czasami ...... wybaczyc ze ich matka albo ojciec z wozka wyjeb.... :DDD:DDD , albo pile byly przeterminowane :whistle2::DDD:DDD:DDD:DDD:DDD

@sigi06
od 24 mieszkom kole dortmundu , ale tak wczas na serio tyla sniegu nie bylo , niemcy sie normalnie tracom , chaos na ulicah jak by stom wylaczyli i zwineli asfalt :emoticon-0136-giggl:DDD

oni normalnie nie umiom jezdzic jak sypnie trocha smiega :emoticon-0136-giggl


ale znajac zycie to na wilijo nie bedzie ani platka
 
AW: Dzien Dobry :)

@ sigi kaj ty mieszkosz w rusach bo to tak wyglado....k...a u mie tysz najebalo teras Bayern bydzie grol we slynzuchach a nie we korkotrampkach :dfingers:
 
AW: Dzien Dobry :)

anton , anton , ty zas k..mi ciepiesz :good:


@elektron1234
poloki gozej jak cygany , nigdy nie spiom , ino udawajom ze ich nie ma :dfingers::DDD:DDD:DDD

a u mie snieg byl , od wczoraj kido i je +7 na plazu
beitle wku...ne bo im balwan odplynol a tak sie narobily :D:D
 
AW: Dzien Dobry :)

@elektron1234
Ty tyz tom wywijosz :emoticon-0116-evilg :good:
 
AW: Dzien Dobry :)

"zarcik"
50 , to uwazej bo za niedugo bedziesz przy sraniu sie trowy trzymac :DDD

hopie ty mie ani nie nerwuj ze przy 50 ino kukac beda jak inni wywijajom , jo tez chca , a po lekku mi idzie na 50 :381:

jo mysla ze tak do 70 beda umiol , a potem moze dostana jakos staro renta :good:
 
AW: Dzien Dobry :)

mie 50 za niedugo juz lopszczigom ze myjtermasa a lon durs stoi,no i chyba bydzie bydzie dugo jeszcze stol mom nadzieja az do rynty........:good: :emoticon-0178-rock:
 
AW: Dzien Dobry :)

Narazie nie ma zle I czlowiek podskoczy na weselu nieraz jeszcze ale latka uciekaja . Ja mlodo sie jeszcze czuje
 
AW: Dzien Dobry :)

anton , on stoi w strona ziemi , a jak bys sie pytol czemu to ci wytlumacza

od 50 musisz miec kryja zeby isc na spacer , a on zastepuje ta kryja
albo to jest blokada zebys z beta nie wyleciol jak sie bedziesz obracac w nocy

:emoticon-0178-rock::D
 
AW: Dzien Dobry :)

mnie 51 i zeby nie ta kryja to bym sie nie roz obalil :D:D:D
 
Zurück
Oben