Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

problem dm800se i nettv aplikacija

AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Ja rekoh jos davno ali meni niko oficijelno nije povjerovao.
Dakle, Nettv platforma cije je sjediste firme u Panami ( da dobro ste procitali ), i cije uplate idu u Madjarsku, a potom dalje proslijedjuju na Kipar, odnosno povratno za Panamu, do sada je Ilegalno od prvog dana dizala u svoju ponudu SVE Bh programe i jos uvijek to radi. Koliko sam obavijesten od strane kompetentnih iz Hayat tv, oni NIKAD nisu imali nikakav ugovor ili bilo sta sa platformom Nettv vec sa Bosnatv-om koji dolazi iz Cikaga i ima oficijelna prava prenosa sva cetiri programa Hayat produkcije. BiH televiziju su od prvog dana dizali sa satelitske platforme zajedno sa Totaltv-om i od prvog dana su je krali, izvor naravno takodje iz Bhtv-a. Zbog toga su rapidno opale prodaje bh kartica i zbog toga je nastao onoliki dug Eutelsatu, iako je W2 daleko, daleko povoljniji od Hotbirda. Hayat se od prvog dana zalio na Nettv i pad prodaje satelitskih kartic zbog ovog "operatera", te savjetovao svojim akviziterima da skrenu paznju potencijalnim pretplatnicima Nettv-a da ce jednog dana ugasiti signal u pravcu ove platforme, te da ce istu sankcionisati pravnim putevima. Sada, kad su ih oficijelno prijavili, istog dana su nestali Hayat programi sa Nettv-a. Facetv vec dugo najavljuje uvodjenje svojih kartica i njihov sljedeci potez je Tuzba protiv Nettv-a koji ovaj kanal dizu ilegalno. Jedina prednost je u tome sto opstinske, ja za njih kazem, seljacke televizije, dolaze do izrazaja, jer drugim putem ne bi nikad zazivjele na satelitskom ili kablovskom nebu.
Kvalitet usluge je Nula. Korisnici po nekoliko sati leze na telefonu kako bi iskazali svoj problem, a oficijelni "dileri" kako oni zovu akvizitere, o promjenama unutar kuce saznaju vecinom od svojih pretplatnika. Pozivom na Nettv centar, upucuju vas na dvije adrese, barem u Njemackoj, i to na Nettv u Minhenu kojeg drze dobri prijatelji vlasnika Nettv-a, i na Düsseldorf Basalo-media, koji pretplatnicima na terenu skrece paznju da niko osim njega nema Licencu da radi ovaj posao, tako da su akviziteri prakticno upuceni sami na sebe kako se snadju.
Nigdje nainternetskom ili drugom nebu nema toga da ne staavis svoju adresu ili Impresum osim kod Nettv-a, a na njihovom oficijelnom Forumu brisu postove koje ti ostavis ili kompletno tvoj Profil ako im se nesto ne svidi sta si komentarisao ili napisao protiv njih.

Sve upucuje na to da ce u njihovom programu opstati samo Pinovi i program iz Totaltv paketa dok se neko ne dosjeti da i tu trazi svoja prava, kao sto su Hrvatske, Makedonske ili Slovenacke televizije.
Upita li se neko zasto u ponudi nije bilo ni jednog programa Digitalba i zasto su nestali tako brzo programi RTL grupe.
Hvala na razumijevanju, dragi pretplatnici Nettv-a obucite se toplo i zaboravite na pojedine drage programe.
 
Pozdrav svima imam problem danas po podne su mi svi programi nestali nece da otvara sta bih trebao da uradim pozdrav svima i hvala u napred

- - - - - - - - - -

mislim na net tv
 
To je generalno problem. Promjenili su neke stvari. Sta neznam . Jos (ja mislim ) ne radi kod nikoga.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

I kod mene i mojih prijatelja ne radi od danas, otprilike 3-4 resivera, da li su ponovo nesto menjali, jel ima ko resenje ?
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

mjenjali su stara aplikacija je skroz izbacena sad samo ide preko nove
a nova nemoze da se instalira na dreambox 800 se
sto znaci da user i paswort stari vise ne vazi
a novi nema kako ga dobiti bez nove aplikacije

sto bi Ekrem Jevric reko GGUD BAJ CARLI
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Lista je postavljena sporije otvara ali ide..
Radi na OE 2.0 kao i na OpenPli 2.1 ..
Znaci za vas clone box ili dm800hd koristite OpenPli 2.1
Sa dreambox aplikacije prebacite pretplatu za PC..(to vazi za one koji jos nisu izvukli user)

Pozdrav..

Bica
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Kod mene je palo iako imam pretplatu za player, sa podacima iz playera.
Pokusao sam i adresu promjeniti, medjutim ne fercera. Provjeraovao sam na playeru, tamo radi, s tim sto su ponovo update za player uradili. (v4.03.01).
Mora da su nesto ponovno sa serverom odradili. Trebalo bi iscitati server adrese.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

VIP Media iz Beca (GSS Media Group) otkupila eksluzivna prava za sva 4 Hayata za Evropu.
Uz to nude bez ugovora mjesecnu pretplatu za 150 programa, mogucnost mirovanja pretplate, elektronsku stampu,
videoteku itd.
Net Tv ce da ga popusi pravo, jer uz Bosnatv sad i ova medijska kuca preuzima Iptv platformu, jedina mana Telergy resiver.
Na jesen uvode mogucnost pracenja preko Tv i dreambox uredjaja.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Zdravo drugari kod mene je radio nettvplus preko orginal 800hd se dreambox do pre dva dana a sad vise neradi zasto neznam, Lista je ubacena u buget koji sam npravio za te kanale radilo je dva meseca.Izgleda da su promenili nesto. Ja sam prijavio za godinu dana za PC aplikaciju dali ima naka pomoc HVALA UNAPRED!!!!
 
Zurück
Oben