Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

problem dm800se i nettv aplikacija

AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Ja bih napravio backup i postavio ali nemam vise clone box samo 800se orginal..
Tako da ovom prilikom ljudi koji su u mogucnosti da srede neki imejdz za clone..
Mogu se prikljuciti u pomoci..

Bic@
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

@dado
Nije problem u listi, Bica je sredio listu. Vec u image OE 1.6 nemoze da se spoji sa serverom (nedostaje neki fajl). Jedino ako izadje neki novi image sa OE 1.6 ali cisto sumnjam jer svi rade na OE 2.0.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Dali postoji nekog koji gleda na OPenPli 2.1 na klonovima (DM 800SE. DM800 ) novu listu ili je to sad nemoguce.
Dali bi neko mogao da posalje gotov backup ili njegovu listu koja sigurno funkcionise da jos tu opciju probam ?!!!
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Zdravo!

Sta dalje???
Probajte pisati i na Oficijalnim forumima od DMM i OpenPLi jedino takose moze znati problem..
Mi sa ovim ukrasavanjima doprinosimo da to lepse izgleda i da nepotrebne stvari iz imejdza izbrisemo..
Da bi imali slobodnog prostora za svoje voljene plugine.
Ali na ukazanom problemu se treba pisati onima ko zaista prave Image..
Mozda se naprravi jos neki DMM-Release koji bi mogao popuniti tu prazninu u Imejzu..
OE 1.6 se ne radi vise bas zbog odredjenih sim karti koji poseduju clone box..
Razlika pre da skoro i nije postojala ali sada je sve vise vidljiva izmedju orginala i clona..
Za one koji prate preko satelita i kabla to je zadovoljavajuce ali za citanje vise formata strima je uskracen i clone i orginal na oe 1.6.
Tako da bi mozda jedino tako mogli ucestvovati u trci pisanjem o problemu..
DMM-Release 3-2-4 nije bio ni planiran i na zahtev mnogih sa foruma je odradjen..

Pozdrav..

Bic@
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Openpli 2,1 otvara nettv dosta sporo i kod mene kasni video u odnosu na sliku.
Zato sam presao na drugi imig sa oe 2.0 mada i tu imam problema
jer box zaglavi na nettv posle 30-45 min.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Slika ponovo proradila.
Mogu potvrditi da otvaranje ide sporije ali najvaznije je da funkcionise.
I naravno prijatelj bic@ jednom vise vrijedan svih pohvala!
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Pozdrav Svima!

Moze i meni pomoc da izvucem U iz PC Applikacije za Dream.

Hvala unapred.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Vlasnik Nettv platforme je kako sam danas na Messe Angacom kabel i satelit u Kelnu doticnu platformu prije nekoliko mjeseci prodao SBB-u.
U pitanju su dalja prava prenosa pojedinih Tv stanica... Moglo bi se uskoro ocekivati ili zatamnjenje pojedinih kanala ili poskupljenje...
 
pozdrav drugari
imam jedan problem ovu listu sto imam nettv radio mi reality farma i ostali novi pinkovi ali sad nece da radi ni jedan ovaj novi pink ako moze pomoc hvala u napred

- - - - - - - - - -

dali ima neka druga lista sto rade

- - - - - - - - - -

svi pinkovi
 
Zurück
Oben