Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

problem dm800se i nettv aplikacija

AW: problem dm800se i nettv aplikacija

aha ok...sa user je uspelo ali sa pass nece bas jer nije uvek isto pisano...jednom sa razmak pa zajedno pa sam morao pass sam da kopiram svaki put...taj .txt file da kopiram onda u buget tako?
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Hay sony,

a sta je sa ostalim kanalima kao sport klub? jer od tih kod mene isto samo idu 2 (premium i plus).
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

zdr imam jedan problem imam dreambox 800 hd se ubacio sam preko usb ntvplusplayer u dreambox instalirao sam sve kao sta treba kad udjem u meni nema nigde setup sta ja problem

hvala
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

mozda da restartas reciver, nekad se treba reciver restartat kad se nesto novo instalira.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

opet nece neznam sta je mozda pravim greska kad ubacim fajl u usb ,izlazi da sam intalira 1 paket sa 0 greskama
ali nema nista neznam sta je nemam volju vise zivot ide dalje i bez ovoga
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben