Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

problem dm800se i nettv aplikacija

AW: problem dm800se i nettv aplikacija

ja sam mislio da si imao 84# a ne 80!!!ajjjaaaajjaajjjjjjj

probaj onda prvo bootloader 84 da instaliras i na njega onda instaliraj novu enigma2 image i videces da ce da ide...

imas ovde da skines Link ist nicht mehr aktiv.

Nego kakav ti je USB stik i kako si ga formatirao FAT32???


pozz

sony
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

kad sam instalirao nov image prvo sam secondstage #84 instalirao..a kad vratim na stari image onda automatski prebaci na #80. jel mogu staviti #84 pa onda stari image iz npr 2010?

usb je formatiran na FAT (Standard). Jel treba na FAT32?


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

nemoj da stavljas na novi bootloader stari image....a usb stik ostavi na fat i probaj sa ovim image sto sam stavio u zadnjem postu.

P.S.

kinky

mi se ovde trudimo da ti pomognemo a ti jos nijednom da kliknes na ono Danke.......
kolega honda ti je isto pisao ali nista od te magicne rijeci DANKE...
Daj malo i klikni koji put,,,
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Da pa bas to sam juce i uradio..prvo #84 i onda taj newnigma 3.2.2 koji do sada nikad nisam koristio...i onda sam na to instalirao nettv player ali ga nigde nema, ni kad otvorim plugins...razumes sada moj problem?

a npr sta moram prvo da uradim ako hocu da vratim stari image da bi barem na to mogao gledati nettv?


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

E sad sam instalirao #84 i od dmm image 3.2.2 i ubacio usb-stick i sad me pita dali hocu konfigurieren usb-stik? Nicht konfiguriertes Speichergerät gefunden. Da idem na JA ili NEIN ?
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

kako nemogu kad je do juce uvek islo i uvek sam mogao gledati nettv. da nije mozda to zbog newnigma? jebiga naravno nisam napravio backup :-( nadam se da nece biti neki veci problem

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

- - - Aktualisiert - - -

kliknuo sam na JA i imam sledece opcije...zelenu dugme "initialisieren" ili ako kliknem ok onda dodje pod 1 automatisch einhängen, pod 2 einhängepunkt manuell auswählen ili pod 3 nichts tun..

sta sada da izaberem?


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

pise upper usb speichergerät - kein Einhängepunkt zugewiesen...a znam kad kliknem na "initialisieren onda sve brise sa usb-stika.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

hay kinky
koliko ja vidim iz tvog teksta tebi je box prepoznao USB kao HDD a ne kao Datenträger sa ipk datei da instaliras na box..
da li si stavio aplikaciju na USB stück??
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Cao.I ja imam isti problem!Koristim vec godinu dana i radilo je ok na newnigma 3.3.1,ali kada je izasla nova verzija aplikacije nettv-a pre dve nedelje, prebacio sam na 3.3.2 i radilo je sve ok nekih par dana,tada su poceli opet problemi sa tonom i vratio sam na 3.3.1 i od tada nemogu da instaliram aplikaciju!!!Probao sam na vise image,ali bezuspesno!!!Izbacuje uvek istu gresku:Neki dodaci nisu dostupni:Extensions/nettvplayer(cannot import name gEvent)
Molim vas dali neko ima ideju sta moze da se uradi!?Probao sam kod brata na dm500hd i izbacuje istu gresku,a u nettv-u neznaju nista o tome i cekam da mi se javi programer!
Ubacivao sam i preko usb-a i preko total commander-a!
Hvala...
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

hay peki2805
kao prvo to i nemoze na 500 hd nego samo na 800 i 8000
da li si probao stariju aplikaciju da instaliras opet a ne ovu novu koja je izasla prije par nedelja?
pozz
sony
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Nemam stariju verziju nazalost!A ja sam uspeo i novu da instaliram kada je izasla,ali vise nemoze...neznam dali su uradili neku promenu jos umedjuvremenu ili sta vec,ali jednostavno na mom 800se neide!!!Dali znate gde mogu da skinem stariju verziju!!!Hvala...
 
Zurück
Oben