Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

problem dm800se i nettv aplikacija

AW: problem dm800se i nettv aplikacija

:emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes:- - - Aktualisiert - - -
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Znaci sve novi kanali ima samo u novi player. Jaoo. Nadam se da ce uskoro da srede to da mozemo koristiti novi player sa sve kanale.

- - - Aktualisiert - - -

Kad si instalirao newnigma 3.3.2 jel si radiuo firmware upgrade kad ti se pojavilo odma na pocetku?
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Ima sve je tu!!!!!!!!!!!!!!HD kanali su u Razno.......Pozdrav svima i eto resili mali ljudi velikim problem nettv-u!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s.lepo je kada covek moze jedan drugom da pomogne!!!

- - - Aktualisiert - - -

Da update mozes odmah da uradis,makar sam ja tako....

:good:
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

cekajte dok zavrsim da vam javim dal je i kod mene uspelo
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

jel moguce da kod mene moze da bude drugi folder? znaci ne var/temp nego odma temp?
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

pitam posto prvi put ovako radim...jel moram preko daljinski da instaliram onda ili kako dalje?

- - - Aktualisiert - - -

prebacio sam u var/temp...jel i kod vas ima u taj folder boxtype.dcc, camd.socket itd? kako da instaliram sada?
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

nadji(plavo dugme ili u podesavnju dodaci/skini dodatkezeleno dugme newnigma2 services/manage additional software/offline installer/internal flash/nettv........
 
ufff ljudi izgubio sam ceo dan ALI EVO IDE NETTV NA NEWNIGMA 3.3.2 !!!!!! Momci najbolji ste...svaka vam cast...kako je lepo kad ima neko ko pomaze drugima...najbolji smo !

kad budem imao vremena onda cu vam se javiti da nekako namestim listu...kako sony kaze mnogo je bolje i brze

ako hocete moze neko i sad da napise ukratko kako da ubacim listu u box i da mi neko posalje listu

uz najvecu pomoc SONY-JA i PEKIJA SAM KONACNO USPEO DA NAMESTIM MOJ dreambox sa nettv player. hvala vama puno momci. najbolji ste !

primetio sam da u ovom webradiju nema neke radio stanice sto bih slusao...kako mogu da ubacim stanice u taj webradio?

Pozdrav

Kinky u buduce koristi dugme bearbeiten a ne cetiri posta jedan iza drugoga.
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

ok beastmaster...izvini...ali vidim da jos nije niko odgovorio za webradio kako mogu ubaciti druge radio stanice...ako neko zna nek napise..hvala
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Jel moze neko pomoci kako najbrze user i pass da upisem u listu?
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

@kinky
uzmi notpead++ otvori file i obelezi npr, USER posle stisni ctrl+h ostalo ces shvatiti sam(u gornjem delu je sto si ti obelezio a u koloni ispod upises tvoj user pravi i stisnes alle ersetzen).Isto to uradi i sa password.
Pozdrav Siki
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…