Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

problem dm800se i nettv aplikacija

AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Hvala vam momci,
tek sam dobio ovog clona od 800hd. Čim budem ovo probao biće komentara. Inače imam na boxu gp3 od ramimahera i stavio sam mediaportal. Ugradio sam hdd, izvadio ventilator i ugradio hladnjak od starog notebooka tako da više nema zujanja ;-)
Za sad radi sve perfektno.
...
...
...
Steta sto i dalje nemogu da skinem ovu listu. Honda, tebi hvala u svakom slucaju i ako problem i dalje postoji.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

pozz sandzo
bemu jarca ti iz boxa frizider napravio :emoticon-0136-giggl
sa gp3 imigom + nettv lista neces se previse radovat:emoticon-0133-wait:
stavi bolje odmah OpenPli a za skidanje javi se nasem dr.muratiju on ti moze sredit da ces imati pristup,al da ne cekas evo saljem ti Link od kolege @bice na pm pa mozes skinut direkt!
pozz
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

ubacio sam listu ali nista.
imam iphone pretplatu.
ako neko zna i hoce da pomogne bio bih zahvalan.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Moraces image da promenis ako hoces da gledas posto na njemu blokira. Da li imas OE 1.6 ili OE 2.0. Koji imas risiver?
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Pozdrav svima,

dali mi neko zna reci da li dovoljno da upisem kljuc iz iphona ili moram nesto drugo da uradim. Ako treba jos nesto molim vas da mi objasnite. Stavio sam aktuelnu listu, mogu da saltam od kanala na kanal, promijenio sam "user", ali ni jedan kanal ne radi.
Cak ni NetTV Info nece.


OpenPli se ne zove bez veze Open.....umesto GP3 stavio OpenPli i sve u redu
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben