Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

NC+ bleibt dunkel

mithoss

Newbie
Registriert
15. Mai 2013
Beiträge
4
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
Hallo,

ich besitze seit kurzem nc+ abo bekomme die karte aber nicht zum laufen auf meiner DM 500 HD.
Scam zeigt einige sender (bei weitem nicht alle die im paket sind) und CCcam bleibt komplett dunkel.
Ich hab auch schon mal die box auf TVP 1 getunet und mehrere stunden laufen lassen, hat leider nix gebracht.
Was mache ich falsch?
 
AW: NC+ bleibt dunkel

du hast kein resa und boxkey , deswegen laufen nicht alle sender

ohne den beiden keys ist die karte NUR im orginal recivier oder CI modul zu betreiben
 
AW: NC+ bleibt dunkel

czyli klapa? musze uzywac tego box+? zakladam ze te dwa klucze nie mozna tak sobie wyczytac?
 
AW: NC+ bleibt dunkel

sam ich na 100% nie wyczytasz , i musisz ten ich schmelz uzywac

w polsce jest dosyc ludzi co to potrafi zrobic , oczywiscie teraz musisz extra zaplacic za usluge wyciagnieca keya

cza bylo sie najpierw poinformowac , dopiero potem kupowac , teraz i tak za puzno
 
AW: NC+ bleibt dunkel

taa, problem w tym ze starzy byli na urlopie, cyfre wymowili i na nc+ przesiadli. Teraz ja musze sie z tym borykac. Nie mam pojecia o ci-modulach itp, wiec beda muslieli na dwie boxy leciec. Dzieki za pomoc.
 
AW: NC+ bleibt dunkel

to powiedz starszym ze popelnili wielki blad rezygnujac z cyfry i przechodzac na NC+

mogli poprostu zostac dalej przy Cyfrze , no ale teraz i tak za puzno i niestety musisz z tego orginalnego reciviera odnich kozystac jak chcesz calosc za ktora placisz ogladac
 
AW: NC+ bleibt dunkel

cyfra jakos nie chciala im znizyc abonament, nie wiem. coz, nie ma co ubolewac
 
AW: NC+ bleibt dunkel

cyfra jako cyfra nie istnieje wiecej , teraz to jest NC+

oni to extra robia zeby sciagnac wszystkie stare karty cyfry ( seca ) spowrotem i wcisnac ludziom ten syf conax
 
AW: NC+ bleibt dunkel

Hej,

ja mam Abo jeszcze od n. Musialem do tej pory caly czas uzywac ten dekoder od nich.
Dzis ponownie spróbowalem uruchomic karte w DM7020HD i teraz dziala oprócz Programów jak CANAL+, HBO, Filmbox itd.

Pewnie sa potrzebne te Keys zeby to dzialalo co Conax rezszyfruje tylko te inne programy jak TVP, TVN, Polsat itd.

Znalazlem jeszcze na cardsplitter.pl ze mozna dostac abo nawet jak sie jest zagranicy tylko z karta bez receivera.
Dziala to tez bez tych 2 Keys jak sie ma tylko karte?
 
AW: NC+ bleibt dunkel

starych kart jest jeszcze w pizdu do kupiena , ale oficjalnie tych kart juz nie ma , i najprawdopodobniej beda dzialac tylko do pewnego czasu , bo NC+ chce zeby system conax zostal a seca ma zostac wylaczona

ile w tym prawdy jest , nie wiem , wszyscy handlaze ktorych znam , potwierdzaja ze starych kart cyfry ( seca ) juz od dawna nie prowadza , i maja tylko nowe conaxa
 
AW: NC+ bleibt dunkel

Ale Conax wlasnie dziala na Dreambox z Scam 3.59 co jeszcze rok temu nie dzialalo mimo ze karta jest ta sama.
Tylko wlasnie te Filmowe Programy niestety nie i teraz jest pytanie dlaczego dziaja te inne wogule?
 
AW: NC+ bleibt dunkel

jest to stara karta TNK HD ??

bo nowa NC+ w conaxie na 100% ci w dreamie nie poleci bez boxkeya
 
AW: NC+ bleibt dunkel

To jest stara karta n-ki.
To nie jest TNK tylko stary abonament n który sie w tym roku w lipcu konczyi musze cos zrobic zebym potem mial jakis abo który mi w Dreamboxie bedzie dzialac.
Dziwne tylko czemu ta karty teraz wogule w DM dziala jak wczesniej nic nie szlo
 
AW: NC+ bleibt dunkel

moze ci wylaczyli paring , jezeli tak to sie ciesz

ale skoro nie leca wszystkie programmy , to napewno pairing jest nadal , tylko nie na wszystkie kanaly

mozesz se w lipcu kupic stara karte cyfry , i dopuki ten system bedzie dzialal to bedzie w dreamie leciec , jezeli beda zmieniac , to dostaniesz nowa karte conaxa i wtedy dupa blada , nastanie ciemnosc w dreamie

albo mozesz skundigowac twoj abonamet i wziasc nowy , i karte zaraz z wyciagnietym boxkeyem , wtedy leci wszystko w dreamie bez problemu

ja mam taka karte od 4 lat , i smiga jak ta lala w dreamie
 
Zurück
Oben