Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DEB Forum hakiran

AW: DEB Forum hakiran

Svaki glavni Admin ima tu opciju da cita PM..u ovm slucaju je to Phantom..
svaki Admin to moze da cita na svojoj Stranici....
ali sa Sigurnoscu mogu da pisem da vase/nase PM to Phantom neinteresuje...
 
AW: DEB Forum hakiran

Je to znadji da je samo phan...... i samo on mogo da cita PM ili i drugi?
 
AW: DEB Forum hakiran

1.A ova dvojica ispadose kao neki *sveci* mislim na *hackere*!!!!!!Smjesno...........
2.Nevjerujem da su ikoga zanimale nase PM,prije svega ih nemoze svak ni razumjeti,mislim na nas Jezik
3.Phantom je se moro pokoriti pred ovom dvojicom,cak im i tepa,nevjerujem da ce to dugo trajati,slab im je mentalitet,kod nas bi pala Glava za´vako nesto!!!A svako se moze naci,bez obzira sta koristi i na koji nacin je Online,samo je vazno da je *ONLINE* to svi znamo!!!#
4.Radi se isto o ne bas malom inosu novca koji je ovde u igri!!!!

Toliko od mene,nadam se da ce shvatiti ko zna o cemu pricam!!!

Pozdrav
 
AW: DEB Forum hakiran

Mislim da moze, davio bi ih phantom golim rukama. Ne bih mu bio sad u kozi, moras mirnih zivaca celu situaciju da dovedes pod kontrolu.
Kako kaze Murati hakeri izigravaju andjela. Njima je sad u interesu da pokazu Phantomu da mu server nije siguran. Pa ako su otkrili na koji se nacin moze forum hakirati, zasto su onda napravili backup. Mogli su lepo preko PM da se dogovore sa Administratorima da su pronasli rupu u sistemu, i da se to mora popraviti.
A ne na ovaj nacin, napravili su cirkus. Onda u svakom slucaju moze biti da je i lova ovde u igri i ako oni tvrde suprotno.

A to sto Phantom moze nase PM da cita, uopste me ne golica. To su na hiljade PM dnevno, bas on ima vremena za to.
 
AW: DEB Forum hakiran

Cuj dobro je ako je stvarno tako da moze samo Phant..... da cita, onda bi imo sta da cita dovjeka.
 
AW: DEB Forum hakiran

Ma nepase nikome da neko ulazi u Privatno..
Ali tu opciju imaju svi Forumi..sad ko ima vremena da cita sve poruke
da mu je sa Srecom..ja jedva stignem nekad da citam i svoje a ne da citam jos i
od drugih...
 
Zurück
Oben