Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Forum na 52 jezika

AW: Forum na 52 jezika

a pitao sam se sta li ce one (zastavice) tu...mislio sam zbog dekora..
hvala borko...
 
AW: Forum na 52 jezika

a kako to ide da npr.ja nesto napisem na naski,a da njima tamo prevede na nemacki!:confused:
 
AW: Forum na 52 jezika

ja tecno govorim u pismu i gramatici 7 svetskih jezika i osmi zamuckujem!znam ja i nemacki,samo sto imam sa njihovom gramatikom i pismom problema!zatvorila se ta klapna za ucenje izgleda!:emoticon-0145-shake
 
AW: Forum na 52 jezika

bas kao sto je Borko najavio,od sad imamo i tu Opciju,sto se tice prevoda to je samo za Funkcije Foruma,nap.. Beiträge,neue nachrichten itd....znaci sve sto je sad na Njemackom moze da se prevede na 52 Jezika...naravno i Postove,koji su vec napisani..i njih mozemo da prevedemo na svaki od navedenih Jezika..#
#
PS:samo da se pazi,koristenje ove Funkcije usporava podizanje Stranice...jer se treba prvo da prevede pa tek se onda Puni Stranica
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben