Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DEB Forum hakiran

AW: DEB Forum hakiran

Do sad smo mogli da stabiliziramo sve postavke..zamolio bi sve Clanove da mjenjaju svoje PW..
jedna mala sitinica u systemu vbullina i dolso je do ovoga..
ali u buduce nece se vise da ponovi..
nismo mi sami bili na Listi Hakera...bilo je jos Foruma..
 
AW: DEB Forum hakiran

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
bogami neznam da li je to sitnica

[QUOTE=murati;1727681].... buduce nece se vise da ponovi.[/QUOTE]
garancija za to nema jarane. Koliko Sam ja video da ovi balavci (mislim na hackeri) i dalje imaju pristup foruma. Ako mogu oni da citaju cak i privatne poruke sta onda mogu pravi profesinalci policije? Mi svi sto smo menjali linije preko pm je sad u rukama ovih pedera. Drustvo izvinite moj zadnji izraz

 
Zuletzt bearbeitet:
AW: DEB Forum hakiran

Ne!!!!! On ni nemaju vise pristupa forumu..imaju staru datenbank pa iz toga vade
Podatke i pisu po forumu...ali si upravu...oni mogu da citaju pn...ali nemaju od toga nista..
I on su ilegalni kao sto je ilegal cs itd...
 
AW: DEB Forum hakiran

Nemaju pristupa oni Forumu...to ti Garantujem...u jodnom od adonsa je bio bug..
Kroz taj bug su usli i hakirali phatonov nick..kao sto je phatnom admin to je poznato..
onda su kao admini povadili sto su povadili..zato sam napisao..bila je sitnica u systemu
kroz koji su usli...zalosno jest..ali promjenut nemozemo tu nista vise...
sad se oni prestavljaju kao Andzeli i da hoce samo da pomognu..
To neka pricaju babi svojoj..
 
AW: DEB Forum hakiran

Tacno se vidi koliko smo mi putem interneta izlozeni javnosti. Kao sto sbanane kaze, sta tek policija sve moze!!!
Samo jedno je pozitivno, a to je da je Phantom priznao svoju gresku i da ce sve uraditi da forum bude siguran za sve.
 
AW: DEB Forum hakiran

i to mi je poznato sto si pisao. sve jedno kako i sta u glavno veliko sranje sto se dogodilo
 
AW: DEB Forum hakiran

Bas tako....on ce Sigurno sad sve da ucini da ovaj Forum bude Siguran..
jer iz ove gresken je nacio dosta toga...o Sigurnosti naseg Foruma se brine Firma sad..
 
AW: DEB Forum hakiran

Trebalo bi preći na Woltlab forum koji je mnogo sigurniji..
 
AW: DEB Forum hakiran

svi oni imaju svoje slabe tacke i mislim da je tesko reci koji je siguran ali koliko se ja razumem skoro svi rade sa V Bulletin.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: DEB Forum hakiran

Ljudi sta se desava opet se dokazalo koliko je to sve sigurno, a nojgore je sto su neki mogli da citaju PM.

Je taj problem zavrsen sad, ili bolje da se vise nedolazi na ovu stranicu.
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben