Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

500HD clone flashen

d.buntic

Ist gelegentlich hier
Registriert
22. März 2013
Beiträge
55
Reaktionspunkte
0
Punkte
6
pozdrav ,
imam 500hdd clone i system mi je pao znaci zakoci na booten,hocu da instaliram novi image preko browsera ga nadjem i kad pritisnem flashen traje neopisivo dugo ali nista se dogadja a image je TSimage_3.0_OE-2.0-dm500hd-ramiMAHER da li je mozda do imiga ili neko mozda zna u cumu je problem.

veloiko hvala
 
AW: 500HD clone flashen

sa ovim imageom sa foruma pokazuje mi stalno wrong image ali karta koja se unutra nalazi je ferari.
probao sam sa mini usb i netzwerk kablom bootloader flashen ok ali image nema sanse
pomoc

- - - - - - - - - -

https://www.digital-eliteboard.com/241768-anleitung-1-wie-flashe-ich-eine-clone.html?241768-Anleitung-1-Wie-Flashe-ich-eine-Clone=
ovo je image koji sam koristio

- - - - - - - - - -

DMM-Release-3.2.4-GP3-eB-SSL84B-SIM2.10-DM800SE

- - - - - - - - - -

power led blinka samo crveno
 
AW: 500HD clone flashen

Link ist nicht mehr aktiv.
Koliko ja vidim nema ni jedan image za tvoj ferari sim na forumu neznam sta si skidao verovatno pogresan image. Pozz
 
AW: 500HD clone flashen

imamo u stari database -> Link ist nicht mehr aktiv.

za sada imamo 2 database.

Link Removed

Link ist nicht mehr aktiv.

zasada morate malo vise da pronjuskate dok se sve prebaci iz stari u novi.

hvala na razumevanju
 
AW: 500HD clone flashen

pozz,
sve sam probao ali uvijek invalid or old image ,ako je bootloader ver. 84 mora li image biti isto sa 84
hvala
 
AW: 500HD clone flashen

Ali mora image da bude od ferrari znaci nemoze da uzmes image od sim2.1 pa da ubacis unutra. Ili image ne valja ili bootloader i flesuj preko kabla. Pozz
 
AW: 500HD clone flashen

Flesh sam napravio preko kabla i uzeo stari image i sad je ok ,kako da ubacim ccam najlakse i najbolje ikoja je verzija najbiloja.
 
AW: 500HD clone flashen

Ti si skidao totalno pogresan image za dm800hd se zato nisi mogao da ubacis. Sad nam moras reci sta si ubacio unutra??
 
AW: 500HD clone flashen

Ferrari-SSL83F-OpenPLi-2.1-beta-dm500hd-20110901.nfi
je sada unutra i radi cfg sam ubacio cccam i listu kanala za 19 16 13 ocu sada da ubacim
pozdav
 
AW: 500HD clone flashen

pozz,
kad probam instalirati preko Bluepanela uvijek ista greska svejedno koja ver.

Installing enigma2-plugin-camd-cccam.2.1.4 (2.4-r0) to root...
Collected errors:
* satisfy_dependencies_for: Cannot satisfy the following dependencies for enigma2-plugin-camd-cccam.2.1.4:
* softcam support *
* opkg_install_cmd: Cannot install package enigma2-plugin-camd-cccam.2.1.4.
Ausführung beendet

stvarno ne znam vise sta da radim hvala unaprijed
 
AW: 500HD clone flashen

Skini cccam za openpli negde na forumu ili probaj 2.3.0
 
AW: 500HD clone flashen

Spakuj ga direktno u tmp ili u var/tmp, ako ne ide javi se da ti dam gotov cam da ubacis bez raspakovavanja.
Ali pazi sa imidzima jer mijesas 500 i 800.
 
Servus lega,
moze jedno pitanje, bolje receno molba?
Dobio sam Dreambox 500 HD (Clone ili original-nepoznato) sa vec instaliranim Image newnigma2 na kojem je momentalno jedini EMU: OScam rc 1.10 # 6089
moj problem: ja trebam cccam .
ne kuzim se bas u ove stvari i da ne bih puno prckao po box-u i pobrkao sve loncice zamolio bih te da, ako mozes i meni poslati gotov cccam bez da moram raspakirati.

Unaprijed hvala i lijep pozdrav
 
Zurück
Oben