Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

NC+ bleibt dunkel

AW: NC+ bleibt dunkel

dlaczego nie mozesz uzywac co chcesz

karte dali > dali
dekoder dali > dali

wiec mozesz patrzec ile chcesz

takie karty nawet tu na forum po 30,- latajom z wyciagnietym boxkeyem , kupujesz , rejestrujesz jako abonamet i juz smiga w dreami i leca wszystkie programy

karty w polsce idzie dostac na tony z wyciagnietym boxkeyem , cza tylko sie dowiedziec , zanim kupisz , a nie najpierw kupic a potem pytac skad boxkeya dostac
 
AW: NC+ bleibt dunkel

Mialem namysli ze nie moge karty uzywac w takim dekoderze jak ja chce ;) Ogladam przes ich dekoder juz 2 lata ale niestety nie moge nagrane filmy sobie sciagnac na kompaijak im oddam dekodera to bede musial je skasowac. Czy jest jeszcze jakas inna opcja je zostawic?
 
AW: NC+ bleibt dunkel

niestety nie wiem , moj orginalny dekoder z n-ki lezy orginalnie zapakowany w szafie od czasu jak wziolem karte na abonamet , i nawet nie wiem jak sie go obsluguje

karta od samego poczatku leci przez smargo w serveze

poczytaj na polskich forach , czy jest mozliwosc wyciagniecia filmow przes LAN , ja naserio nie wiem
 
AW: NC+ bleibt dunkel

ok,dzieki za pomoc :)
Jakto dokladnie dziala z tym zeby dostac karty z wyciagnietem keyem?
Jak kupie taka karte za te 30€ co pisales to co wtedy dalej sie robi? Moge ten abo co teraz mam na ta karte przepisac czy jak?
 
AW: NC+ bleibt dunkel

jak kupisz taka karte to zawierasz nowy abonamet , na ten numer karty co jest z tylu napisany

niestety twoj biezacy abonament nie idzie na inna karte przepisac , musisz go zlikwidowac , i zrobic nowy na ta nowa karte
 
AW: NC+ bleibt dunkel

Wiec jak bede robil abo to musze powiedziec ze juz mam karte i tylko numer im podac i wszystko?
Gdzie i u kogo moge taka karte kupic?
 
AW: NC+ bleibt dunkel

tylko mi nie mow ze z numeru karty umisz wyliczyc boxua

jak ci podam nr karty to podasz mi boxua do niej ??
 
AW: NC+ bleibt dunkel

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

no wlasnie czekam od wczoraj na odpowiedz , i jakos jej nie widze
znam magikow co wyciagaja numery z nc+ nowej karty , staren karty n , polsyfa , i innych , ale zaden z nich nie umi z numeru karty

moze kolega Rafels to czarodziej i potrafi
 
AW: NC+ bleibt dunkel

Znalazlem takie cos:

Opis jak policzyć RSA jest dostępny w Internecie, do policzenia wymagany jest tylko czytnik Phoenix oraz dowolony komputer ;)
 
AW: NC+ bleibt dunkel

ta , juz widze jak to na 100% bedzie dzialac

ludzie co wyciagaja boxkeye do dzisiaj robia to NP. a wy z neta jakims programikiem chcecie boxkeye wyciagac :D

kupiles karte z wyciagnietym boxkeyem , wes teras przez ten programit , przelicz numer karty , i sprawdz czy to co ci wyjdzie , bedzie takie samo co kupiles z karta , wtedy pogadamy dalej :emoticon-0105-wink:
 
AW: NC+ bleibt dunkel

Ja sam niewiem jak to sie robi tylko chcialem napisac ze ludzie na allegro co oferuja ta karte dopisuja ten text wlasnie.
Wpisz w allegro BSLA i sam nie przekonacz :)
​Ja sie na tym tak dobrze nie znam jak ty i czekam najpierw na karte i wtedy mam nadzieje ze mi troche pomozez to ustawic :)
 
AW: NC+ bleibt dunkel

jak ty wiezysz w to co na alegro pisze , no to sorry , musze ci powiedziec ze jestes na serio naiwny

to jest mniejwiecej tak samo jak bys kupil uzywane auto na alegro , zobach se to , i potem przemysl co to jest polska :D

[video=youtube;MH619GZfEB4]http://www.youtube.com/watch?v=MH619GZfEB4[/video]
 
Zurück
Oben