Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

VU+ Resiveri

JBG lave svak radi sta hoce sa svojom lovom. Ru je zakon medju imidzima. Ima ono nesta posebno. Prakticari razmisljaju prakticno. Mi hobisti razmisljamo kako razmisljamo ;)

JBG lave svak radi sta hoce sa svojom lovom. Ru je zakon medju imidzima. Ima ono nesta posebno. Prakticari razmisljaju prakticno. Mi hobisti razmisljamo kako razmisljamo ;)
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: VU+ Resiveri

da neotvaram novu temu pa reko da pitam ovde. posjedujem vu+ solo² sa VTI 7.0.0 image. sa VTI sam pravo zadovoljan al mi pandrc neda mira (na bolovanju sam trenutno) pa bih rado da probam i neki drugi image (OpenATV, BlackHole, openVIX, itd...) pa reko da pitam dali mi se to isplati. kakvi su vasi utisci glede gore navedenih images!!

hvala!!
 
AW: VU+ Resiveri

stavi zadnji open pli i ne diraj nista radi super jedino sto vredi na vti image je da imas malo vise funkcije za vu na primer skinovi za displey itd itd na vti image ne radi net tv plus isto sa zadnjim pluginom 2.0 probao sam na vu ultimo pre 2-3 dana pozdrav.
 
AW: VU+ Resiveri

isprobo sam sve one images koje sam gore naveo al nekako mi se najvise svidza VTI tako da ostajem ipak na njemu. nekako najmanje moras barkat oko njega da bi ga nastimo po svojim zeljama i zahtjevima!!!
 
AW: VU+ Resiveri

Meni osobno nikada jasno nije bilo , ako ustanovim da mi radi dobro "savrseno" neka stvar . Zasto ? mijenjati sw "fw " samo zato sta je novo ??
 
AW: VU+ Resiveri

Narog_n odes na Einstellungen i pod ci modul izaberi : moze brzo iscitavati mislim da pise. Ako imas oscam onda izbrisu listu koja ti pokazuje sta gledas u oscamu i onda radi dobro. Pozzzz
 
AW: VU+ Resiveri

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

ocigledno da ti nije jasno jer ti svoj reciver sigurno nisi sam nastimao nego si nekom tipu platio da ti ga sredi pa sad mozes gledat do mile volje. da nije ovakvih poput mene koji vole stalno nesto eksperimentirat, isprobavat, flashovat nebi ni bilo ovog naseg hobija nego bi svi placali nekom tipu da im sredjiva recivere, kompjutere, itd..... a pravi razlog zbog kojeg sam uopste i presao na 7.0.0 je vrlo jasan i logican!!! prekinuta je podrska od strane VTI tima za sve druge images osim najnovijeg, u mom slucaju VTI 6.0.8.

Kapiras!!!!!

- - - - - - - - - -

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

tako mi je bilo i na 6.0.8 i na 7.0.0. vratio sam opet na stari image pa cu sad vidit kako ce se ponasat narednih par dana.
 
AW: VU+ Resiveri

@narog n

Izpricavam se ako sam te uvrijedijo , ali nije mi jasno kakvo ! Istina je da mogu gledati do mile volje ako imas dobru liniju . Niko mi nije poslje 1999 stelovao bilo koji resiver , jeli karticu koju si lemijo tada "löten" to moja malenkosti sama odradi !! Davno su bili ti pocetki !!! Da mogu sve gledati nije bas potrebna jurnja na novi sw . pozz
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: VU+ Resiveri

kod mene se isto desava sa VTI 6.08 image koci mi modul a prijatelju amazona kod anstelunga je ostalo isto sto si mi rekao
 
Zurück
Oben