Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

VU+ Resiveri

AW: VU+ Resiveri

Zasto ne?
Ako imas mogucnosti,usporedi Solo2,ili Gigin Quad sa bilo kojim DMM ;)
Razlika u brzini,recimo 32-bitni skinovi,kako idu na 400 procesorima i kako idu na 1,3 ;)
DMM mora nesto novo napraviti,nekakav BUM sa Goliathom,inace ce zavrsiti kao i Dbox ..
 
AW: VU+ Resiveri

@sonyboys
Procitaj specifikaciju dm 8000 najboljeg boxa od dream multimedia i solo2 sve ce ti biti jasno a software unutra ide isti(mislim na openpli 3.0 posto je trenutno najbolji).Pozdrav
 
AW: VU+ Resiveri

dreambox versus vu+

za mene je dm7020hd najmocniji i ako ove cifre nesto drugo pokazuju. jest da je support sa strane vu+ u zadnje vreme napredovao ali nije priblizno prisao dreamboxu.
e sad navalite:punish:


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!




Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
I ja sam prezadovoljan sa mojim do duse SAMO vu+ uno. Imao dreambox 800hd prije. Po meni ni blizu mozda grijesim neznam.
Narucen je giga quad :D Jedva cekam da stigne.
 
AW: VU+ Resiveri

12 godina sam imao Dreambox . Sada imam VU + DUO 2 i prezadovoljan sto se tice hardware puno je bolji i brzi od dreama.senco giga i vu su bolji i brzi od dreama ja bi ti preporucio gigu ili vu imam obadva rezivera i rade super. Pozzz

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: VU+ Resiveri

Slazem se drug stobom,ni ja nisam verovao da je Vu+bolji od Drema dok ga nisam sad i ja izprobao.
Vu+Solo2 a DM800se hd mi pre par dana crko nakon ca,godinu dana.
 
AW: VU+ Resiveri

Moj zadnji dream je bio 7020 hd bio je dobar ali vu+duo2 je bolji. Samo treba pogledati hardware i sve je jasno. Honda-Civic biti ces sigurno zadovoljan. Pozzz

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: VU+ Resiveri

Imam ga od prosle nedelje moj prvi utisak,vauuu ,bootanje prebacivanje,mjesta u flesu do neba neces ga napunit sa svim pluginsima ako skines,a na DM malo jaci Imig od 60mb pa vec moras pazit da se ti ne gusi.Ne kazem DM 800se jeste stroj ali Vu+Solo2 je makina prema njemu.

@ba,,Clon ti dodje 190€ +15 einfürung
 
AW: VU+ Resiveri

Hmm.. Niko nije spomenuo da dream ima za klasu cistiju sliku od ovi navedeni boxovi. Mozda i softwerski je Malo u prednost.

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk
 
Zurück
Oben