Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Vicevi

AW: Vicevi

Mujo i svabo u Sarajevu voze se tramvajem kad zaglavila se vrata,trza svabo al neide,kaze Mujo s'tipumene pride opali glavom u vrata i ona se otvorise i sad objasnjava Mujo svabi:
-Nije vazana snaga vazna je glava.
 
AW: Vicevi

Vozi covek kola. Gluvo doba noci. Odjednom ispred kola iskoci crveni patuljak. Covek jedva zakoci. Izleti iz kola i pocne da vice:
- Jesi li normalan? Sta ces na sred puta, mogao sam da te zgazim!...
Crveni patuljak:
- Ja sam crveni patuljak, peder sam i jako sam gladan.
Covek se sazali i ode do kola. Nasao je neki sendvic i dade ga crvenom patuljku pa nastavi da vozi.
Noc mirna i dalje. Mesec proviruje kroz oblake. Odjednom ispred kola iskoci zeleni patuljak. Covek jedva zakoci. Izleti iz kola uzdrhtalim glasom kaze:
- Pa jesi li normalan? Sta ces na drumu, mogao sam da te zgazim!
Zeleni patuljak:
- Ja sam zeleni patuljak, peder sam i jako sam zedan.
Covek se sazali i ode do kola. Nasao je flasu mineralne vode i dao je zelenom patuljku pa nastavi da vozi.
Priroda se utisala. Spava. Samo je on na putu. Odjednom ispred kola iskoci plavi patuljak. Covek jedva zakoci.
Izlazi iz kola i pomirljivo kaze:
- Sve znam. Ti si plavi patuljak i peder si. Sta jos hoces?
Plavi patuljak:
- Vozacku, saobracajnu i licnu kartu molim.:D
 
AW: Vicevi

Mujo pita Hasu:
- Bolan Haso, šta to radiš?
- Kafenišem!
- A šta ti je to, bolan?
- Pa pijem kahvu.
Sutradan dođe Haso kod Muje.
- Šta radiš, bolan?
- Onanišem!
- A šta ti je to sad?
- Pa bolan, pijem čaj od nane!
 
AW: Vicevi

Usred noći trudna ciganka krene se porađati pa povikne:

- Ajde Miko, upregni konje i vodi me u bolnicu, porađam se.

Mika zbunjen upregne konje u kola, utovari Milevu i krene. Međutim, Mileva se počne porađati prije nego što su stigli u bolnicu pa kaže Miki:

- Miko, pali fenjer i pomozi mi da se porodim!

Krenulo jedno dijete van, pet minuta kasnije i drugo, pa zatim treće, Mika se krsti, a Mileva viče:

- Miko, jebem te u usta ciganska, gasi fenjer, vidiš da idu na svjetlo!
 
AW: Vicevi

Vozili se Mujo i Haso za Vakuf. Kad stopira jedna žena i oni stanu. Pitaju oni nju: "Gdje ćeš, ženo?" "U Vakuf", odgovori ona. "A što ćeš nam dati ako te odvezemo?" "Dat cu vam košaru jabuka." "E, bolan Haso", pita Mujo "trebaju li tebi jabuke?" "Ne trebaju." "Onda vozi!" Voze oni dalje i druga žena stopira. "Gdje ćeš, ženo?" "U Vakuf." "A što ćeš nam dati ako te povezemo?" "Evo, imam punu košaru krušaka." "E, bolan Haso, trebaju li tebi kruške?" "Ne trebaju." "Onda vozi!" Voze oni dalje i stopira još jedna žena. "Gdje ćeš, ženo?" "U Vakuf." "A što ćeš nam dati ako te povezemo?" "Pa, dat ću vam redaljku!" "E, bolan Huso, što je to redaljka?" "Nemam pojma. Znaš li ti?" "Ne znam ni ja." Upitaju oni ženu: "E, bolan ženo, što je to redaljka?" "To ti je: Skinem gaće - dam jednom, pa opet skinem gaće - dam drugom." "E, bolan Huso, trebaju li tebi ženske gaće?" "Ne trebaju." "Vozi dalje!"
 
AW: Vicevi

evo da jedan napisem:D

vozili se slovenac i bosanac u vozu
izvadi bosanac jabuku
sta ti je to pita slovenac,jabuka kaze bosanac
ih kod nas su 10 puta vece jabuke
voze se oni dalje
izvadi bosanac krusku
sta ti je to pita slovenac,kruska kaze bosanac
ih kod nas su 10 puta vece kruske
voze se oni dalje
izvadi bosanac paradajz
sta ti je to pita slovenac
bosanac odgovara
ribizla picka ti materina
 
AW: Vicevi

Muji se prokurvala kćerka, žena, a sin mu je posto peder i sad se Mujo želi ubiti.... dođe on do mosta i baš je htio skočiti, kad mu dođe neki čovo i pita ga što je. Mujo mu objasni situaciju i ovaj reče...
- Pomoći ću ti, ja sam vilenjak i ispunit cu ti 2 želje!!
Mujo zaželi da mu se prestanu kurvat kćerka i da mu se prestane kurvat žena
I sad vilenjak želi otići, kadli ga mujo zapita...
- Ej, ba, može još jedna???
- Može, ako mi ga popušiš!!
I popuši Mujo vilenjaku.... onda vilenjak reče
- Mujo, koliko ti imaš godina???
- 43!
- I ti još uvijek vjeruješ u vilenjake?
 
AW: Vicevi

Uciteljica postavlja pitanje:Sta sve moze da se stavi u usta?
-Kruska - odgovara jedna djevojcica
-Jabuka - odgovori jedan djecak
-Luster - odgovori Perica
-Kako luster,pita uciteljica?
-Pa moj stari svako vece kaze mami:Ugasi luster da ti ga stavim u usta
 
AW: Vicevi

Pita Lala crnca sta da radi da mu ku*ac bude kao njemu.

Crnac mu odgovori da samo treba da veze ciglu za njega i tako nosi ciglu mesec dana.

Posle nedelju dana opet Lala sretne crnca i pohvali mu se: Vec mi je dobio

boju, jos samo velicinu!
 
AW: Vicevi

Sastale se tri zene i pricaju svoj uspjeh:
-Prva zena iz Austrije prica :Ja sam svom muzu rekla da mu necu vise peglat kosulje.Prvi dan nevidim nista,drugi dan nevidim nista a treci dan on pegla sam.
-Druga zena iz Njemacke:Ja sam svom muzu rekla da necu vise da cistim WC.Prvi dan nevidim nista,drugi dan nevidim nista a treci dan vidim cisti sam.
-Dosla Fata iz Bosne:Ja sam svom Muji rekla da necu vise spremati za jesti.Prvi dan nevidim nista ,drugi dan nevidim nista a treci dan samo malo vidim na lijevo oko.
 
AW: Vicevi

Lezi Mujo na plazi a pokraj njega prode treba a na guzi istetovirana dva srca.Gleda Mujo u srca i rece.Eh da imas jos jedno ,bila bi ko radenska tri srca!
-Bi li me onda popipo?Upita ona.
Ne ali bite zacepio da ne izvapis.
 
AW: Vicevi

Predstavlja Japanac svoju obitelj Muji:
-Ovo je moja zena Mi San, ovo je moja sogorica Ni San i moja punica Ti San
A sad Mujo predstavlja svoju obitelj Japancu:
-Ovo je moja zena Nju Sam,moja sogorica Nju Bi i moja punica Nju Ti.
 
AW: Vicevi

Momak i djevojka otisli u prodavnicu i kupuju slatkise. On uzima cokoladu: "Samo ti", Zvecevo i Milku sa ljesnjakom i dvoumi se koju da kupi. Pogleda u nju, namignu joj i kaze:
"Mala, hoces da te 'zveknem' ili 'milkim'..."
Ona dodje do njega zgrabi lizalo i kaze:
"Ma de ti meni kupi samo lizalo.
 
Zurück
Oben