Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Cloud ibox 2+ problem stoji samoo BOOT

ivanz

Newbie
Registriert
8. April 2009
Beiträge
20
Reaktionspunkte
3
Punkte
3
Pozdrav svima
Pre dva dana mi je stigao Cloud ibox 2+ i posto nije imao u sebi Cccam otisao sam na Software aktuelisieren direktno u resiveru i nakon toga je prijavljivao na dislpayu samo Lc-c i nije startovao. Onda sam ovde na forumu na Nemackom sa jednim probao razne Bootloadere i Image sa USB-om ali nista. Sada samo prijavljuje na display-u BOOT i nista vise. On kaze da treba sa JTAG kablom i modulom da ga povratim. Steta sto je nov resiver i nije radeo 5 minuta. AKo neko ima neku ideju sta i kako ili kako ide sa JTAG gde da nabavim taj modul neka se javi.Hvala.
 
AW: Cloud ibox 2+ problem stoji samoo BOOT

ma probaj ti ovde na forumu nac firmware za njega i flasuj ga ponovo i to bi trebalo bit ok. nepoznajem bas taj box ali bi to trebalo da bude ok!!!

pogledaj ovde Link ist nicht mehr aktiv.
 
AW: Cloud ibox 2+ problem stoji samoo BOOT

Pa vrati ga nazad gde si ga kupio kazi da neradi radio jedan dan i posle toga nece vise da startuje.
 
AW: Cloud ibox 2+ problem stoji samoo BOOT

Narucio sam iz Kine. ALi sam nasao ovde na forumu jednog kolegu poslao mu i on to sredio jtag kablom, posto sam video da isto modul za jtag narucuju iz kine i to traje mesec ipo dana. Cudi me posto je nov resiver da kao samo ide stari image. Hvala svima. Pozdrav.
 
AW: Cloud ibox 2+ problem stoji samoo BOOT

nazalost sam ovo video kasno..

imas ovde site za cloud sve software
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


kod tebe je se samo order xpeedix izbrisao u boxu..
trebao si samo izmjenut naziv ordera u cloudix i onda na usb stik i tako flashovat..
 
AW: Cloud ibox 2+ problem stoji samoo BOOT

ima li ko d moze rijesiti [h=2]Cloud ibox 2+ izgleda da sam ubacio pogresan image i sad samo zelena lampica gori[/h]
 
AW: Cloud ibox 2+ problem stoji samoo BOOT

Pozdrav!
imam problem sa cloud ibox 2 plus koji got image ubacim radi nekoliko sati ili par dana i blokira samo stoji boot,
opet ubacim drugi image ali sve isto ako ima neko da zna i da mi pomogne?
zahvaljujem unapred.
 
verovatno je napajanje u pitanju proveri kondezatore nea napajanju, nekada se vide da su se malo naduli sa gornje ili donje strane ili jos gora vajanta da su poceli da cure...
 
Zurück
Oben