Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Total tv Kartica i smargo

AW: Total tv Kartica i smargo

To mi je jasno samo sam htijo pitati koliko stara karta moze clienta?

Bas sam cito gdje je @murati napiso da stara karta moze vise clienta ali nigdje nepise koliko vise moze?
 
AW: Total tv Kartica i smargo

Situcacija se promjenula..sad nema veze koja Karte..sa pravim postavkama i dobrim EMU moze jedna TTV Karta cak i do 50 klienata da podnese...
 
AW: Total tv Kartica i smargo

drustvo evo odgovora zasto mislim da nije potrebno da se aktivira naravno svako u svom serveru moze akt/deakt


TELNETINFO USERNAME : <Benutzername>
TELNETINFO PASSWORD : <Password>
WEBINFO USERNAME : <Benutzername>
WEBINFO PASSWORD : <Passwort>

OVO GORE MOZES DA AKTIVIRAS SAMO UPISI USER I PASSW ( PO ZELJI )
A OVO DOLE NEZNAM ZASTO BI MORALO BITI AKTIVIRANO EVO STA ZNACI


##########################################################################
#ALLOW TELNETINFO: no
#ALLOW WEBINFO: no
Der Server kann einige Infos ueber verbundene Server, Clients und Karteninfos mit Hilfe von Telnet oder eines Webbrowsers ausgeben.

( u zamjeni ovog imas gore TELNETINFO I WEBINFO ZNACI ISTO NO )

########################################################################
#MINIMUM DOWNHOPS: 1
Ignoriert alle Karten, die nicht mehr an andere Peers weiter geshared werden koennen.
Sinnvoll fuer Server, auf denen eh kein Fernsehen geschaut wird oder
auch eine einfache Art zu begrenzen, wenn man zu viele Karten bekommt.

###########################################################################
#DISABLE EMM : no
( Mit dieser Einstellung erlaubt man Clients, die 2 Hops
weit weg sind Updates an unsere Karte zu senden.
Wird eigentlich nicht benoetigt. Macht nur unnoetig Traffic und ist auch ein Sicherheitsrisiko.
############################################################################
#EXTRA EMM LEVEL : no
Mit dieser Einstellung laesst sich konfigurieren wie viele EMM-Listener
gestartet werden.
Man benoetigt 2, wenn man z.B. eine DM 7025 mit Twintuner betreibt und
einen verschluesselten Kanal schaut und einen weiteren aufzeichnen moechte Standard no
############################
#SHOW TIMING : yes
( Anzeige der ECM-Zeiten im OSD und der Debug-Ausgabe Standard ist no (ausgeschaltet)
 
AW: Total tv Kartica i smargo

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Hay Murati imam Hub 7 in 1 (König) i ima externo napajanje strujom.ja ipak mislim da je do smarga jer svi koje ja imam su 1.4 i 1.5.narucio sam par sa starim softom 1.3 pa cu da vidim da li je do tog i naravno da cu da javim sta je bilo:kez_03:
 
AW: Total tv Kartica i smargo

moze i 500 na totalovu kartu,ali to je vec neka druga tema!treba virtualni server,csp serveri,kpcs-emulator koji se placa 200 evra,posebni citac karti!to je vec za profije,ako volis mirno da spavas,nista od ovoga ti ne treba!

a sto se tice huba,ja imam hub koji uopste nema napajanje na struju i rade 2 smarga na njemu fino!jeste da je bolje ako imaju napajanje posebno,ali nije pravilo!
 
AW: Total tv Kartica i smargo

pa to ti sad ne mogu reci sa sto posto!ja imam oko 50-ak ljudi u razmeni,imao sam i 100 nekada!ali ne gledaju svi samo total!ima tu spanaca,engleza,talijana,nemaca,singapurcana!nikad nisam primetio da istog trenutka vise od desetak ljudi gledaju total bas!to jedino ti mogu tacno reci ovi stodaju svoje linije u humanitarne svrhe tacno koliko moze!
 
AW: Total tv Kartica i smargo

Hvala druze na informaciji...

Bas sam cito dosta po netu za staru kartu ali nigdje nisam procito da je neko napiso moze oko 10,20 ili vise pa me zanimalo, dok za novu ima ih dosta sto pisu od 5 pa do 20 klienata max. svasta ces procitati.

pozdrav
 
AW: Total tv Kartica i smargo

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Haj paradox
Imao bih jedno pitanje ili bolje receno molbu da li bi mi neko od vas mogao pomoci u vezi HD+:
Nabavio sam sebi HD+ Modul i karticu kad sam sve ubacio u cccam i oscam dobijem meldung Configuration reader: Error in rsakey,znaci treba mi rsakey i ewentuel boxkey....
kako to mogu da iscitam ili da li bi mi neko mogao poslati to na PN????

Pozdrav
sonyboys
 
AW: Total tv Kartica i smargo

Ovo je trebalo prebacit jer smo skrenuli sa teme o Total tv i smargo
ko hodi taj i nahodi znaci zagrej stolicu i tipkaj dok nenadjes preko Google se svasta nadje a jasam 2 dana i 2 noci trazijo po netu namucio se al sam i nasao
 
AW: Total tv Kartica i smargo

Haj Crni
Hvala za info nema problema trazi cu,nego de mi samo reci da li mi treba samo rsakey ili obadva box i rsakey???
Hvala unapred
sonyboys
 
Zurück
Oben