Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Total tv Kartica i smargo

AW: Total tv Kartica i smargo

ovako,malo sam se raspitao u vezi toga i dosao do zakljucka da ti je na tim kanalima aktivan pin kod!u originalnom boxu postoji ta opcija da se iskljuci ali ne radi!moras da podneses u total zahtev za iskljucenje istog!i to pismeno!mogli bi da ti rade kada bi kartu pokretao iz newcs-a,jer tamo postoji opcija za ubacivanje tog pin koda,i to funkcionise!
 
AW: Total tv Kartica i smargo

jeli postoji mogucnost da se karta na linux debian sa smargo pokreta sa newcs?
 
AW: Total tv Kartica i smargo

Zdravo paradox
Izgleda da Dhoch3 nije jedini koji ima taj problem.I kod mene sa novom karticom ne funkcionise.cak sam ubacio cam cfg.Pin 0000 ali opet nista.Na staroj kartici koju imam vec skoro 10 mjeseci ide bez problema a na novoj ni da cuje...Zasto?????
Stvarno vise nisam pametan..
Na jednoj ide an drugoj nece.....Mozda ima neko u Forumu ko je uspio da rjesi taj problem...Jos jednom pozdrav svima........

sonyboys
 
AW: Total tv Kartica i smargo

nisi u pravu debian i oscam ili newcs ide sa cccam

100 posto pogledaj u forum kod satcrew tamo imaju super sistem debian ipc 10.9 instaliliraj to na debian i se ide ko podmasano hihi
 
AW: Total tv Kartica i smargo

Pozdrav

Kod mene isto tako Orginal Box ide Free X TV i X-Dream TV, a u Smargo nece ona 3 Erotic kanali.

Ja imam ovaj paket na Total TV Abo

[FONT=Calibri, sans-serif]Maksimum = Pink International + Total TV International + Club X[/FONT]

ALi sa Smargo i CCCam nece
[FONT=Tahoma, sans-serif]Free-X TV, Free-X TV 2, X Dream


Znaci nece samo radi pin code.

Koji je pin code u Echolite od Total TV????
[/FONT]
 
AW: Total tv Kartica i smargo

ja koliko znam daje tu samo u Pitanju taj Kod od njih..nazovite njih i reci te im da vam uklone taj Kindersicherung..oni to mogu preko satelita urade..ali vam mora Karta da bude u njihovom Boxu..
 
AW: Total tv Kartica i smargo

Pozz drustvo ja nemam problema sa tim crtanim za odrasle programima
mada i ja imam total tv karticu skoro sto znaci ca.2 mjeseca
i sve je ok osim sto sam primjetio u zadnih par dana na OBN prog. ponekad ne ide kaad je e sad neznam jeli setija ili film u svakom slucaju na info pise samo skracenica Gm
recimo danas u 15:00 pocinje taj film ili ta serija jer neznam sta se prikazuje kod mene ne samo to ne ide
pogledaj te hoceli kod vas pozz
 
AW: Total tv Kartica i smargo

zdravo..

da pa u tome je Prob..na nekima ima Pin na nekima nema..sve zavise kako je taj diler sto prodaje te Karte uzeo..zato naj bolje njih Kontaktirati i rec im broj Kartice..
 
AW: Total tv Kartica i smargo

Servus Murati,
Hallo an Alle!

Ist es möglich, mit einer neuer TOTAL-TV Abo aus CG, die orig-Karte in einer alternativen Receiver zu verwenden?
Wenn ja, welcher Resi und welcher emu kann die NDS-Karte lesen?
Ich habe es nicht selber, sondern ein Arbeitskollege von mir.
Mich hat es bei der Inbetriebnahme verrückt gemacht, dass es die Speicherplätze 1-113 und von 200-257 fix programmiert sind...
Sorry, ich kann leider kein Serbisch.

Danke!

LG

- satmensch -
 
AW: Total tv Kartica i smargo

hallo Satmensch...

Ja klar is möglich..es geht mit einer Dm800 und Smargo wunderbar..wobei man den Box key haben muss..is aber
auch nicht weiter schlimm..der steht im Menü der Org Box..nen Anderen Resi so wie Z.b Octagon 318 oder 518 mit ner Patch Soft..aber nie in einer Dm500 verwenden da die Karte anfängt zu schmelzen..wenn dann ne 800dm mit smargo..und wie gesagt der Box key aus der Box...
 
Zurück
Oben