Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

TotalTV kartica u VU+Solo

K

Knooty

Guest
Cao,

upravo sam citao u ovom posting-u https://www.digital-eliteboard.com/f565/lista-sa-kojim-boxom-radi-total-tv-kartica-125794/ u koji risiver TotalTV kartica radi. Sta ako pored risivera naprimer Medi@link BP HD ne pise, da treba Smargo Cardreader. Jel to znaci da se TotalTV kartica jednostavno stavi u CI i kanali rade? Ili treba u taj Smartcard-reader od risivera da se stavi (Medi@link ima 1xSmartcard i 1xCI).

Jel moze i VU+Solo da cita tu karticu bez Smargo ili treba Smargo?

Koji risiver bi bio bolji ako ne moze nikako u VU+Solo, Medi@link BP HD ili Octagon SF518?

Smargo Cardreader ne bi voleo da upotrebim jer bi moji roditelji snjime gledali. Prvo su imali TotalTV sa Echolite a taj risiver je uzasan. Kada se zavrsio ugovor uzeli su CS, a i to nije bas najbolje resenje posto ponekad imaju freezer, tako da gledamo za neku alternativu sa kojom bi bili sretni....

Hvala na odgovoru!
 
AW: TotalTV kartica u VU+Solo

Ne interesuje me dali radi cccam ili ne, cisto dali radi original kartica u bilo koji risiver sem Echolite... A posto se ne razumem bas u taj cccam nije mi vredelo prelistati tih 35 stranica. Kratak odgovor bi sasvim Bio ok. Kolega.
 
u vu+ solo neradi nijedna kartica kolko ja znam bez emulatora nekoga odgovarajuceg... baziram se na prepoznavanju kartice... ali sta ti vrijedi sve jedan emu kad total tv neradi vise van svoga orginalnog resivera...
Znaci kartu ce prepoznati, samo slike nema na sve jednom ne oficalnom ttv resiveru ili cardreaderu, emulatoru...
 
AW: TotalTV kartica u VU+Solo

Hvala ti na odgovoru, pomogao si mi! Ne znam dali taj nov HD risiver od TotalTv-a puno bolji i sto se tice podesavanja kanala po svom ukusu :-S
 
AW: TotalTV kartica u VU+Solo

I to sam i sumnjao da ce da daju isto sr*nje samo drugo pakovanje...

Edit: Po informaciji TotalTV-a i taj HD risiver ne dopusta ni malo individualnosti, isto kao onaj sivi... e jeb*ga...
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
Zurück
Oben