Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Ps3,Wii,Xbox306

enko

Ist gelegentlich hier
Registriert
31. Mai 2009
Beiträge
43
Reaktionspunkte
4
Punkte
28
Hajmo nesto o ovome kako se kopiraju igrice,kako se sta fleschuje,kupio sam ovaj novi xbox306 kinect ako neko nesto zna ili ako ima neko ovaj ako je nesto radio nebi bilo lose malo opisati sta i kako.:hell
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

Kao prvo zove se Xbox "360".
Koliko znam ne moze novi jos flashovati vec mu samo zamjene drugi flashovani DVD pa moze i narezane igrice, ali kosta vise jer stavljaju novi DVD.
Kod starijih modela se isto samo flashuje DVD a kod modela koji imaju staru verziju Nand flash-a moze i Jtag Flash pri kome se takoreci srce flashuje tako da mozes koristiti i bez DVD i velike harddiskove preko 500Gb.
Igrice se kopiraju jednostavno sa specijalnim DVD sa Kreon rom.
Potrebna su 2 programa:

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
Za narezivanje najbolje koristiti besplatni ImgBurn.
 
AW: Ps3,Wii,Xbox360

bravo care a ja 360 bio sam brzoplet,ti znas nesto oko ovoga dalje posten ti sigurno znas kako ide,malo slika i tako dalje.:dfingers:
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

postavicu ovdje u vezi nitendo dsi
interesuje me gdje se mogu skinuti novije igrice(godinu dana) za ndsi jer starije sam dobio na cd
:emoticon-0167-beer:
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

ima li drugih mogucnosti ????
sigurno ima, u svakom slucaju hvala
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

Zasto drugih jel ti ova neodgovara evo bas sam sad skino par igrica sa torrentom ide ko ludo,jel imas ttdsi kartu ili kako mislis igrati.
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

Preko torenta ide ko ludo ali te tako i mogu da uhvate lagano i kazne i za razdjelu igrica. Znam da se godinama kod vecine nije nista desilo ali u drustvu imam najmanje 4 prijatelja koji su vec dobili pisma i platili izmedju 200-500€. Jedan za progam , drugi radi igrice itd. Preko Rapid..... itd. samo skidas i ako te uhvate sto cisto sumnjam onda te samo mogu kazniti za jedno i to vrijednost te stvari sto si skinuo. Ako te na torentu uhvate i od tebe je jos skidalo 10-15 ljudi onda je vrijednost puta 10-15. Ja torent ne koristim vise vec par godina.
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
i ja sam dobio pismo upozorenja bas zbog toga. skidao sam igrice za PSP preko torrenta, od tada vise nista neskidam putem torrenta. ima jos puno drugih mogucnosti za nabavljanje igara. ja naprimjer odem u videoteku i iznajmim igricu, ako mi se dopadne jednostavno je kopiram :emoticon-0103-cool:.
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

cuj zar znaju i upozoriti a da nemoras platiti????
cuo sam da se torenet puno koristi ali nisam znao da se narod toliko zali na kazne.
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

Kod male kolicine podataka kao sto je DS igrica oko 60Mb ako imas srece samo par minuta skidas i tesko je da te uhvate. Problem nekada sami ti sto hvataju stavljaju igrice da bi tako hvatali ljude koji djele. Sve sto si duze spojen i sto duze traje skidanje to je veca mogucnost da te uhvate. I sada razmisli koliko ti treba vremena da skines igricu za XBOX 7GB ili za PS3 jos vise oko 9-10GB koliko vremena treba. Iznajmim igricu u online videoteci za 7 dana i kosta 3-5€ i postarina vec placena.Kopiras sam kod kuce i mirno spavas. Za DS se to ne isplati jer ti trebaju posebni aparati za izcitavanje tih kartica.
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

Prvi put cujem za tako nesto,koliko sam ja dosad skinuo igrica i filmova sigurno bi u zatvor zaglavio,tako da nevjerujem u teoriju zavjere da vam neko prati kompjuter i gleda sta ko skida,koju stranicu otvara ITD,a sve sto se skine sa neta je ilegalno tako da bi svako stavljo svasta na net pa onda naplacivao kazne za to, a i ono sto se skine nedrzi se na HDD nego se brise posle upotrebe tako da bez dokaza nista nepije vode.
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

Nije zamisljena zavjera vec hiljade ljudi dobijaju kazne i to jos oni koje znam i koji su isto godinama skidali i nista, ali jednom dodje i taj dan kada postar donese kaznu. I tada niko ne gleda na tvoj HDD vec protokoli sa tvojom IP i sta si sve skidao i davao u odredjenom vremenu sa kojim programom. To ne znaci da te citav dan prate i sta sve radis po internetu vec upale manipulisani torent i traze kao i svi neki program koji je njihov tj. daju nalog specijalistima da to za njih rade i pocnu skidati i protokolisu od koga skidaju i to je to i ujedno dokaz. Sa tom IP idu kod sudije i predaju za krivicno djelo i kad sudija odobri tj. suglasi se da je to krivicno djelo onda idu kod provajdera npr. Telekom i oni moraju da kazu ko je u to vreme koristio internet sa tom IP tj. ciji je prikljucak. A dali ti to kasnije pobrises sa svog HDD ni najmanje ih ne zanima.
 
Zurück
Oben