Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Ps3,Wii,Xbox306

AW: Ps3,Wii,Xbox306

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Ne mora da znaci. Kao sto sam rekao u njega ubace drugi DVD-rom koji moze da se flashuje i sve je kao sa starom verzijom. Jedino sam cuo jos da izgleda stvarno ne moze bas svaka verzija novog boksa ali informisacu se detaljnije u ponedeljak jer idem tada da kupim jedan novi Slim (flashovan)za jednog prijatelja pa cu da pitam ovog sto to radi i prodaje.
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

Naravno da moze da ubaci drugi dvd,ali to kostaaaa!!!Moja preporuka je KUPUJTE DEBELI X-BOX.Debelo je zdravije.
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Prijatelju nemoj da se nerviras.:emoticon-0105-wink: Ja samo navodim mogucnosti i rekao sam i cijene i kako sta ide i sta sve ide i na sta mora da se pazi. Pa onda svako nek odluci sta hoce. A ovaj kolega sto je startovao ovo je na pocetku vec napisao.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Znaci za sada mora malo vise da investira da bi to radilo sa kopiranim igricama. Da je pitao prije nego sto je kupio onda bi mu i ja rekao da je jeftinije i lakse da kupi stari.Ali i ja kad bi sada kupovao , kupio bi sebi novi .ebes 80€ vise.
Hajd zivio:emoticon-0167-beer:
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

ja imam PS2 sa ugradjenim cipom i imam jedno 80 kopiranih igara. Resident Evil, Medal of Honor, pacman, itd....

KOME TREBA VISE.........
 
Zurück
Oben