Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Preimiere je ponovo otvoren

AW: Preimiere je ponovo otvoren

gluposti ili ne o svemu se moze pricati i pisati zato postoji ovaj forum:ja
 
AW: Preimiere je ponovo otvoren

Jos su to spekulacie. Jedino sta se zna to je da su kartice sa kojima ce se moci gledati P****e beli. Naslov kartice je S02 Karte.
Sve sta se do sad objavilo da ce uskoro biti updates i kodove ni su se ostvarili. cak su i lupali neki Datum.
Neki Forumi ili tih uploadcenteri gledaju da imaju sto vise posetivaca na njihovim stranicama.
Ko hoce mogu staviti download koji gluposti drugi stave za download i pisu
Nagra3 NDS ok ok ok ok zapakovano u rarDatei.
A u njima ces naci samo linkovi ka drugih stranica.

Potim mozemo samo zacekati i popiti kafu dok ponovo osvane u ekranu.


Poz.
 
AW: Preimiere je ponovo otvoren

Kao sto am vec niz puta rekao,nije Problem u tome da neradi,nego nema tih Karti vise na Trzistu.potom zakljucku samo cekati!!!
 
AW: Preimiere je ponovo otvoren

kabel D astra 23,5 ovako dok cekam da proradi P...... da se malo raspitam za kabel d - konkretno select kino me zanima .Dali moze da se gleda pomocu SOFTERA sa resiverom OCTAGON SF 918 HD
 
AW: Preimiere je ponovo otvoren

zdravo kamenica,da ide treba ti samo zadnji Soft za taj tvoj Resiver i idi na jedan Kanal i cekaj na AU...
 
AW: Preimiere je ponovo otvoren

MOzes ubacis novi software i u njemu su kljucevi vec integrisami i radi bez problema i select kino i oni xxx kanali i ostali ,
jedino sto neide su turski kanali lig tv i jos neki a inace sve ide ko u hamide :) !
 
AW: Preimiere je ponovo otvoren

veliko hvala super ionako vec sam mislio da se prebacim na HD RESIVER sad imam ralog vise . A predpostavljam da DIGI TV I GAMA ISTO RADE SA TIM RESIVEROM
 
AW: Preimiere je ponovo otvoren

radi digi tv super ima AU i imas i strane kanale sa podnaslovima.
Podrzava i cs sa newcamd sistemom .
 
AW: Preimiere je ponovo otvoren

bas tako kamenica kako ismet kaze resiver je super ima stvarno i dobru podrsku
imas ga ovdje kod nas na stranici kod naseg sponsora mozes da ga narucis
 
Zurück
Oben