Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Pomoc za CS za pocetnika !!!!!

cocacola1992

Newbie
Registriert
31. Januar 2010
Beiträge
5
Reaktionspunkte
0
Punkte
21
cao raja nabavio sam danas DM500 HD , i imam jednu HD+ kartu koja radi, na resiveru je
gemini 5.1 i ja sam instalirao softcam 3.59 da bi mi radila HD+ karta,to je sve ok.

Eh ovako sada sto se tice CS nemam nikakvog poima i sad nezam dali da nadjem kod nekog
neki server ono sto se placa da mi to sredi ,ili ima li neka druga mogucnost

hvala vam unaprijed


Link do drugih foruma su zabranjeni..zbog toga je brisan by murati
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Pomoc za CS za pocetnika !!!!!

pozdrav. za pocetak evo ti ovaj LINK pa malo procitaj sta ti treba i kako ide taj CS. kad zapne pitaj pa ce neko da ti odgovori!!!:ja
 
AW: Pomoc za CS za pocetnika !!!!!

uh,mislim da on nemoze taj link da vidi bez specijalnog odobrenja!zatrazi da ti se otvori cardsharing pod forum od moderatora ako ne mozes da otvoris link!nemoj nikome da placas,za par dana imas sve to besplatno!samo malo citanja i ucenja!to ti je isto kao kada si prvi put seo u auto,mislio si:boze moj!nikad ja ovo necu nauciti!a sada mislis sigurno da si bolji od sumahera!tako ti je i sa CS-om!ako imas od viska mozes meni npr. da kupis gajbu piva da ti to pokazem!necu da se naljutim!
 
AW: Pomoc za CS za pocetnika !!!!!

Haha paradox svaka ti cast morao sam se javit tako i treba brate a ne ako ja znam jasam bog nego preneses dalje za gajbu pive ma ne zivimo hiljadu godina pa hajd samo za sebe znanje hvala ti ako mi budes trebao javim ti se a za gajbu no problem pozz
 
Zurück
Oben