Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Pomoc oko polarisa

xepoec

Newbie
Registriert
17. Februar 2014
Beiträge
3
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
Poz svima,

Posto jako cesto odlazim dole u mogucnosti sam da prijavim polaris. Posto sam jedna velika neznalica/pocetnik sto se cardsharinga tice zamolio bih vas da me ukratko uputite kako da postavim server sa polaris karticom. Sve sto znam je da treba da se iscita "boxkey" predpostavljam da se to radi hardverski pomocu nekog programatora, sto ja nisam u mogucnosti da uradim. I cisto da napomenem da dobro poznajem linux(Ubuntu) tako da podesavanje servera mi ne bi predstavljalo problem.

Evo par pitanja:
1. Da li postoji neki laksi nacin da se iscita taj "boxkey" ?
2. Ako se iscita koji usb citac bi mi trebao za polaris karticu ?
3. Da li su predhodna dva izvodljivi od strane jednog pocetnika?

Hvala unapred svima!


Ukoliko sam pogresio temu ili nesto nisam smeo da napisem molim moderatora da ispravi/premesti.
 
AW: Pomoc oko polarisa

ako se medjuvremena nista nije izmenilo mislim da ti treba np emu naprimer patchovan kpcs ili patchovan oscam i to radi samo sa prvom generacijom kartice naravno sa bk i rsa :(
kao klient moras da koristis mgcamd ili dvbapi da bi dosla slika
 
Zurück
Oben