Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

pomoc oko rutera pirelli austria telekom

e_l_o

Ist gelegentlich hier
Registriert
18. Oktober 2009
Beiträge
97
Reaktionspunkte
2
Punkte
28
Ort
austria
pozdrav drustvo

imam jedan problem i sigurno nisam sam s tim problemom

imam pireli ruter telekom austrije i imam dm 800 i dm 500 i uvjek isti problem dolazi do stekanja slike na sekund dva neima sta nisam probao i dosao sam do jednog zakljucka da je problem do rutera i telekoma austrije
jer svi u austriji imaju jednu ip adresu tkr. glavnu i na nju djeli ruter sve sto ima se prikopcano na njemu pc dm laptop
i ovako izgleda to

pc1- 10.0.0.1
dm-10.0.0.2
laptop-10.0.0.3

sa pc i laptop neima se problema alli s dremom dolazi do stekanja mrzne slika tako reci a sad moje pitanje

zasto rutei i austrija telekom to rade i dali ima resenja za to mozeli se napraviti neka stalna ip da se upise u ruter i da dream normalno radi ´
rutri austrije su pretezno thomson TG575 i
Pireli prg ruter
ovo su pretezno austrija telekom ruter i

daj pomozite nam Austrijancima da nismo na cjedilu i da resimo vise to mrznjene slike

hvala unapred za odgovore
 
AW: pomoc oko rutera pirelli austria telekom

to sto se tebi desava je mjenjanje IP Adrese..koja se desava svaki 8 Sati..
dabi to rijesio uzmi od Telekoma fixe IP Adressu..onda nema tih zajebancija...
 
AW: pomoc oko rutera pirelli austria telekom

hvala ti jarane za odgovor pokusacu i to pa ko ga sisa da vidim jelii to to ALI nedesava se to meni svaki 8m sati kao sto kazes jer to se desava u danu 3 do 8 puta i nekad i vise puta traje nekih pola sata i opet normalno ali hvala i pokusacu i to

ako jos ko ima idea nek se javi pomozite austriancima :(:emoticon-0142-happy
 
AW: pomoc oko rutera pirelli austria telekom

ako ti puca Konekcija..onda mjenjaj Ruter..ili Dodjeli kao sto si naveo u Ruteru fix IP od dreama ili izkljuci na dremu DHCP...
 
Zurück
Oben