Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Polako dolazi mrak na nemackom nebu

AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

Sada sam video da su mi 4 emm 25 hex a jedan je veci 33 hex.. ??? Na ova 4 pise unknown na ovaj peti pise verlangerung pa u zagradi user:..... ???
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

Ta su ti za produzenje. Cekaj jos malo da se nakupe jos nekoliko. Najbolje pusti preko noc pa nastavimo sutra dalje. Potreban je emm za aktiviranje.
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

Ok .Ostavljam do sutra jer jos nije upisao aktivacioni emm.
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

Danas je uspelo kod mene posle vise pokusaja .:emoticon-0178-rock:
Da se zahvalim svima posebno moderatoru "sbanane" na velikoj pomoci i na ulozenom trudu.
Opisacu ukratko sta se desavalo jer nekome moze pomoci.
Kada sam pokusavao da odradimceo postupak pre nekoliko dana nista nije uspevalo jernisam dobijaobotreban emm za aktiviranje kartice.
Dolazila su dva razlicita emm ali nijedan nije bio za aktivaciju i ako je risiver uzet deset dana pre.Danas kada sam video da mi nista ne ide iz 1702 bilo je :emoticon-0179-headb strasno.Probao sam nju da pokrenem i ako je bilo uzalud.Stavio sam ponovo v14 i cekao .
EEEE sada su se pojavila dva sasvim nova emm od kojih je jedan proradio za aktivaciju a to je 82704F gore kod kolege ga nema u spisku ali i on je za aktivaciju.Posle toga dodate i ovaj drugi sto imate i to je to.
Ako vam kartica prilikom restarta oscam-a prikaze FuseByte: 20 znajte da nije uparena kao i ovi drugi podaci sto je naveo kolega u nekom od postova.
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

super onda sto je proradilo :emoticon-0137-clapp

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
ovaj grk izgleda istu kartu dobio kao ti -> LINK
moguce da je nova generacija v14. fusebyte 20 igleda isto nesto novo.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
4f ima na spisku. on jest da je za aktivaciju ali jednome je deaktivirao karticu zato ti nisam preporucio tog emm u mom gornjim postingu da pises.
Code:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Codes zu sehen!
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

Ja sam morao sa time da aktiviram, jer je dolazio jos jedan za produzenje i taj.
Karta mi radi uredno i aktivirana je na 4 meseca.Hmmm sada mi oscam pokazuje fusebyte 25.Da li to znaci da posle nece moci da se produzi ???
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

to ces videti posle 4 meseci ili najranije 4 nedelje pre nego sto ti isteknu entliments. onda je vreme da se napise emm za produzenje. kakvi je fusebyte bio pre nego sto si je aktivirao?

skoro sam dobio jednu v14 za testiranje. ona je bila vise od godinu dana u originalnom boxu. pokaziva mi fusebyte 25 sto znaci da je uparena. interesantno da radi uredno:emoticon-0112-wonde. ugovor traje do marta 2015. entliments su vazni do sredinu januara sto znaci da najkasnije sredinom decembra bi trebao da vrsim update.

vec logiram emm za nje pa ako nesto ispadne opisacu ovde
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

fusebyt mi je bio 20 pre nego sto sam je aktivirao.Sada je 25 ali radi uredno ...
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

Danas sam od kolege dobio sky kartu koju sam greskom aktivirao preko scam..
Umjesto da restartam oscam ja sam startao scam :D
Karta radi na njegovu srecu i u oscam dalje..sad mi nije jasno..
Kako to da salju neke karte aktivirane a neuparene a opet kako
Citam da salju neke koje su vec uparene ..
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

koliko je poznato da karte dolazu bez aktivacije i nisu uparene

sta kaze tvoj fusebyte i payload posto si je aktivirao preko scam :DDD:DDD:DDD
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

Koju verziju oscama predlazete za karticu v14 i sa kojim citacem.(naravno podesavanje citaca ).
 
Zurück
Oben