Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Polako dolazi mrak na nemackom nebu

AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

Treba da uvedu paring valjda ce onda poceti nesto i da rade a mozda se onda i nama posreci sa nasim provajderima:D
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

vjerum da sam i ja razmisljao tako....jer gdje ima naj vise pametni hakera nego u njemackoj..
sad tek ima nds da nagerbusi :)
bas bi volio da i to dodze...pa da vidimo onda koliko ce da bude zatvoren sky de...
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

Ma za sve ima resnje treba samo vremena.
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

pa na tvtotal cekamo vec toliko dugo i jos ga niko nije otvorio od kad je uveden paring
a imam jos jedno drugo pitanje dali mogu da koristim v14 karticu od sky-de u giga blue 800 hd plus sa ci+ modulem
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

za total nema zaintersovanih..njima to neznaci nista...

a sta mislis da svabe nemogu da gledaju bundesligu nap..Bayarn M.. :)
ima da provale i sky centralu a ne sky kartu :D
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

Murate ova ti je dobra bil, ali jos to nije sigurno da ce generalni paring da bude. pozzzz:emoticon-0145-shake
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

U tom slucaju padaju ne samo Total i Pink, vec i Digiturk i Sky u istom paketu.
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

Koliko je meni poznato, zakonski im nije dozvoljeno da ti "silom" uvale koji resiver ces da koristis, kao sto je to slucaj kod totaltv-a. Iako ti to u ugovoru kod sky-de pise da imaju pravo na to. Trenutno mijenjaju sve s02 kartice na v14, jer im ugovor istice a i hoce da predju na samo jedan sistem zakljucavanja. Ja sam licno prije par dana imao slucaj kod prijatelja koji je dobio novi resiver sa v14 karticom a do sada je imao s02 koja se mogla jednostavno sa cccam koristiti i sharovati. ali i ova nova radi bez problema sa oscam-om, iako je bilo malo komplikovanije aktivirati i srediti da na dreambox radi...
Istovremeno izdaju te iste s02 kartice sa novim ugovorima (ukoliko ih zahtjevas), koje ce takodje vjerovatno za koji mjesec da zamjene. Tako da niko tacno ne zna sta imaju u planu i koju politiku vode.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

prosli mesec sam zvao u ime jednog kolegi sky posto njegova s02 karta nije primala update i napokon stala. gospodin sa sky hotline je odma poceo da mi drobi mozak i ubedljivo pokusao da mi uglavi jednu nds karticu. hvalio je njiihovu inovativnu tehniku iitd. bla bla
pitao sam njega zasto menjaju kartice. njegov odgovor je bio da zbog sigurnost to rade i da imaju u planu do kraj 2015 da zamenu sve kartiice. na kraju sam pristao na zamenu da vidim kako sljaka ta v14.
aktivaciju sam vrsio kao i ti preko oscama. i select sam jednom narucio preko nje. emm sam pisao manualno. za sada jos radi. videcemo koliko dugo
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

jucer je moj kolega zvao sky-de, da vidi koji mu ,,angebot`` nude posto je uvremenskom roku(3 meseca) dao otkaz.dobio je angebot:36,90€(komplet)mesecno+16,90€ druga karta.jeftinije nego sto je pre imao(39,90€+16,90€) Nece mu zameniti karte!znaci ostaju S02!i ne salju mu nove resivere! i opet ugovor na 12.meseci.
 
Zurück
Oben