Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Polako dolazi mrak na nemackom nebu

sbanane

Best Member
Boardveteran
Registriert
20. Februar 2009
Beiträge
1.239
Reaktionspunkte
1.180
Punkte
373
Ort
192.168.178.1
Sky de izgleda krenuo sa pairing. Pre nekoliko nedelja je nemacki sky pokrenuo akciju da menja receiveri i Karte. Vecinom je poslao onima koji poseduju s02 kartu. Nova v14 dolazi vec aktivirana u orginalnom boxu :(
Kod nekih vec neradi preko oscam ili scam samo u iriginalnom boxu. Ima li neka zrtva u nasoj sekciji sto je dobio novu opremu??


Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

ja sam danas zvao u sky austriju i dalje moze da se koristi u drugim reziverima ne mora da se koristi njihov reziver pitao sam dali mogu da koristim kartu na samsung tv i oni kazu da moze
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

Hm ako je ovima vjerovati a nema razloga da se ne vjeruje nece biti dobro
Code:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Codes zu sehen!
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

sky hoce da svima koji ne koriste hd+ da novu rezivu da bih koristili hd+ i onda vezu kartu za rezivu ali postoji mogucnost da se uzme ci modul i moze da se koristi sa ci modul u boxovima :) koj ti hoces naravno ako ima mesto za ci modul
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

kakve veze ima hd+ sa uparivanje karte. sky sigurno ima sam da odluci hoci li biti uparivanje a ne hd+. problem ce isto biti sa modulom. ako dodje do uparivanje karte sa modulom gde ces je koristis posle. dreambox 7020hd ne cita ci+ kao i vu+. posedujem ci+ modul sa hd plus 1830 i moj dream nije prihvatio modul. ima neki ci+ certificirani receiveri kao i televizori ali to ti je kao da bi koristio njihov box.
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

Moguce je svasta....mada oni imaju ugovor sa kudelom do 2015..
Sto znaci da karta mora da radi do tada..
sad neznam na koji nacin oni salju te boxove i karte..
mislim po ugovoru da nebi smjeli dati nesto posalju sto neces..
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

Neki koji su te boxove dobili, poslali su im nazad. SKY je to prihvatio. I oni dalje mogu gledati sa starim kartama.
Samo pitanje je koliko dugo. Oni sigurno nesto pripremaju, samo sta.
Prodaja resivera nije sigurno u pitanju jer ih daju za dzabe.
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

kako izgleda da je pairing aktivan na novu opremu sa v14 kartice ako je hd+ aktiviran na nje. bez hd+ navodno nije uparena i radi normalno preko oscam. uglavno sky de nesto radi i moze u svakom slucaju da spreci cs kad hoce na te novije v14 :( dok na one v14 kartice sto su izdate ranije radi i dalje sve bez problema na oscam. videcemo koliko dugo ;)

ja imam 2 a02 karte i u zadnje vreme dobivam ogromnih emm. to do sada nije tako bilo da su tako bombardirali. hocu da napomenem da nisam dobio opremu niti obavestenje da bi mi menjali karte.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
bogami ja se prepao :)
ide na to da ce uskoro biti bye bye sky de


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
nebi reko da je do 2015. mozda mart 2014
videcmo dali cu sledeci mesec neki poklon dobiti od sky hehe
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

Definitivno je do 2015 ugovor..bila je ngdje Tema uvezi toga..
ako hoces mozes je naci :) meni netreba posto znam :D
a i ako zatvore pa Boze sta ces..idemo dalje ..ja ih i onako negledam :)
 
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

Zasto da ne...pa vidi sam sta se desava..nemozes ni skim da razmjenis kao covjek..
pogledaj gore u sekciji razmjene..katastrofa...
dosta je bilo otvoreno..
ali sumljam da hoce...ima sky ugovore sa velikim Firmama kao Dream Multimedia ...Opticum..
Head...itd....tako je bilo i sa keksicima prija..mogli su oni da zatvore i prija kad su htjeli...
pa vidi sta radi sky ita..mislis da nemogu da zatvore i SD kanale???
Mogu ako hoce ito veceras..ali nece...treba jos Linux Boxova dase proda..
sve ove Firme sto prodaju na veliko svoje Linux Boxove..imaju korist od sky..
a i sky od njih..pa ljudi dragi..narucis jedan linux box ..cak ti dodze i cccam na njemu i standard
cfg unutra..pa koji zakon bi to dopustio da nema nekog sporazuma sa doticnim...
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Polako dolazi mrak na nemackom nebu

Meni je najmanji problem za Cardsharing i razmenu. Ako me SKY interesuje ili neka druga Pay kuca, onda jednostavno kupim njihovu kartu i gledam.
Samo sto nemogu njihove kante od resivera da koristim. Ko je navikao na Dreambox ili neki drugi linux resiver zna o cemu mislim.

Ovde je veselo, za tri dana preko 130 strana.
https://www.digital-eliteboard.com/showthread.php?312005-V14-Pairing-aktiviert
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben