Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

nawi w smartphon htc

elasigi

Hacker
Registriert
7. Juni 2009
Beiträge
322
Reaktionspunkte
21
Punkte
78
Dostalem smartphona htc i mam pytanie, czy bez internetu mozna korzystac z nawigacji, ?
 
AW: nawi w smartphon htc

Jest to HTC One V ma oczywiscie GPS i Maps , nie mam zielonego pojecia , jak to dziala , wiec licze na jakas pomoc .
 
AW: nawi w smartphon htc

pewnie ze bez internetu idzie navi uzywac , do tego musisz ale najpierw se jakis soft zainastalowac , np. tomtom , navigon , itp.

sciagasz mapy i speichrujesz w pamieci albo na sd karcie , i juz telefon dziala jako navi bez internetu
 
AW: nawi w smartphon htc

A czy Maps mozna wykorzystac do navi, bo te mam zainstalowane,?
 
AW: nawi w smartphon htc

to co masz zainstalowane to jest na 100% google maps , to jako navi tez mozna wykozystywac , tylko ze musisz miec internet zalaczony

zeby uzywac telefon jako navi bez internetu , musisz inny soft zainstalowac z mapami ( bylo gdzies w downloads , ale od czasu jak przenosza caly download to znika duzo zeczy i nie powraca wiecej )
 
AW: nawi w smartphon htc

Nawet nie wiedziolech ze jo jest taki zdolny, udalo mi sie sciagnac soft i nawet funktionuje.
Dzieki za pomoc.
 
Zurück
Oben