Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Telewizja na kartę i alternatywę

Mr.Zurkon

Freak
Registriert
21. Juni 2008
Beiträge
272
Reaktionspunkte
13
Punkte
78
Ort
Niedersachsen
Hej, mam takie pytania:

posiadam abonament w Canal+, koszty mnie trochę wkurzają bo bardzo mało oglądamy polskiej telewizji, a jeśli to żona ma pare wybranych programów, w większości tych w pakiecie nikt nie ogłada. Z tego powodu wypowiedziałem umowę i chciałem z reaktywować moja stara Kartę TNK z pakietem Smart HD+ za 180zl rocznie.

No i dzwonię do infolinia aby zapytać ja załadować kartę a oni mi mówią ze ta karta już nie jest obsługiwana. Drugi Konsultant mi mówi ze aktualnie jeszcze działa ale nie wiadomo jak długo. Trzeci mówi ze niema żadnego problemu mogę sobie załadować, to co w końcu działa ta karta czy nie?
Najgorsze ze nawet nie mam morzliwosci się skontaktować z Canal+ droga mailowa aby dostać konkretna odpowiedz od kogoś odpowiedzialnego pisemnie aby się na coś później powołać.

- Czy wie może ktoś coś konkretnego na ten temat? Bo nie mam zamiaru załadować na rok a za pół roku będzie ciemno, albo za rok mi pomiędza ze już nie mogę doładować. Najgorsze ze mi powiedzieli jak przeleje to mi kasy nie wrócą.

Aktualnie mam Stara kartę NC+ MIX Z KLUCZEM RSA która mi działa bez żadnego problemu w moim VU+, i teraz się przejmuje jeśli mi się umowa zakończy i TNK padnie to będę miał problem dostać kartę która będzie działać w VU+

- Czy mogę w razie zrezygnowania z umowy i jeśli mi kiedyś wyłącza TNK wrócić do Abonamentu i użyć mojej starej karty mix z kluczem RSA? Czy będzie bezproblemowe nowa kartę użyć w VU+?

- Czy co wy byście zrobili na moim miejscu? Morze istnieje jakaś umowa której nie znam co mogę użyć w VU+


Dzieki
 
Zuletzt bearbeitet:
Ja ladowalem w listopadzie na rok i jak na razie leci. Byl taki moment, ze nie mozna bylo ladowc dluzej niz na miesiac (czy cos takiego) ale potem wrocila ta funkcja ladowania nawet na rok. W 2020r tez ladowalem juz na rok.
 
OK, dzięki. A w jaki sposób lądujesz kartę? Zwykłym przelewem? To. byś raczej nie miał morzliwosci sprawdzić ile można przelać czy na rok czy na miesiąc. Czy gdzie znajdę takie informacje?
 
super dzięki, jednak jest ryzyko ze za rok albo dwa nie będzie już działać TNK. W takim razie morze by mi pomógł znaleźć coś co będzie dzalac cały czas.
Aktualnie mam abonament, jest to Pakiet Ekstra+ w Canal+, jakieś 5 lat temu przechodziłem z mix na Abonament. I wszystko śmiga mi w vu+ w czytniku wewnętrznym bez Modułu.

Głównie korzystamy z programów TVP1/2, Polsat 1/2, TVN,TVN7, TVN Style, TTV, HGDTV i Turbo. Reszta nie interesuje. Z tego powodu nie chciałem wydawać więcej nic 20zl / mięs.

Zna morze ktoś coś ciekawego?
 
To przejdz na pakiet ENTRY, jest za 19,90 na abonament i bez "ryzyka" jak na razie, bo nie wiadomo co za jakis czas wymysla. Bez ryzyka masz tylko abonament z ich receiver-em.
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben