Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Na OBN, slika skace tamo vamo,

dersate

Power Elite User
Registriert
28. Juli 2011
Beiträge
2.128
Lösungen
2
Reaktionspunkte
204
Punkte
233
Halo,

ima li jos neko problem sa OBN, na 11304 H 30000, 16° istok. Kod mene od juce, slika toliko nemirna, da se nemoze gledati, dok je na, OBN+ na istoj frekvenciji veoma dobra. Sta je to sa nasim tv kucama, prvo HRTV1-4 i RTS Sat, sada OBN? Ljudi, pa ovo je da covjek sjedne i "place"?

pozdrav
 
AW: Na OBN, slika skace tamo vamo,

Nemir kod OBN , HRT ili RTS kod mene nepostoji , izpravno radi ! Jedini nemir u meni je sta moram u subotu da radim .. :wacko:
 
AW: Na OBN, slika skace tamo vamo,

Halo ndh,

dali mi mozes reci, koju anenu, i koji lnb ti imas, dali imas motor? Ako nije tajna? Ja bi da zamjenim moj lnb, ali nisam siguran koji da kupim? A to, sto moras u subotu raditi, zao mi je, ali to je u neku ruku i dobro, vise ces zaraditi.

pozdrav
 
AW: Na OBN, slika skace tamo vamo,

kod mene skace tv kad gledam obn dok kod kolegu radi uredno na 16e :emoticon-0138-think
 
AW: Na OBN, slika skace tamo vamo,

:clapping:Slika na OBN je stabilna!
 
AW: Na OBN, slika skace tamo vamo,

Halo,

ja, sad je i kod mene stabilna, ali koliko dugo? Ali, HRT TV1 i ostali programi na toj frkvenciji, slika opet vrlo losa? Hvala za javljanje.

pozdrav
 
AW: Na OBN, slika skace tamo vamo,

Evo da i ja potvrdim na vu duo slika ide uredno image bh2.1.4. Dok na vu duo2 slika skace siri se i skuplja sad jeli do njih ili do vu duo2 image bh 2.1.4
sve probano na istoj opremi
 
AW: Na OBN, slika skace tamo vamo,

probaj reoluciju slike da mu prebacis na au.o!!
 
AW: Na OBN, slika skace tamo vamo,

ma *ebo OBN, samo indijske i turske serije. nema nista pametno gledat na njemu!!!
 
AW: Na OBN, slika skace tamo vamo,

Evo da i ja potvrdim i kod mene na VU+DUO2 VTI 8.0.0 takodje sace slika bilo je prosle godine takodje i na BN TV-u .
 
AW: Na OBN, slika skace tamo vamo,

Evo da ija potvrdim da kod mene slika neskace nit je kad skakala.
 
AW: Na OBN, slika skace tamo vamo,

U mene slika ne ide nikako na Obn-u. Izbrisan iz liste programa dok se programska shema ne popravi.
Inace mislim da imate problem u rezoluciji slike i 50/60 Hz sistemu.....
 
Zurück
Oben